0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Пірнай у знижки – отримуй книжки. Даруємо знижки до -30% на новинки
Період теплих затишних вечорів вдома з горнятком теплого напою та улюбленою книжкою вже незабаром розпочнеться, а це означає, що саме час поповнювати свої книжкові запаси. Старий Лев дарує знижки до -30% на всі книжкові новинки. З 16 по 27 вересня пірнайте у знижки та обирайте книжки для себе та всієї родини з цього переліку за акційною ціною.
 
Для нас важливо, аби книжки «Видавництва Старого Лева» були доступні для якомога більшої кількості людей, саме тому знижки  до -30% на наші новинки також діятимуть у Книгарнях та онлайн-магазині Старого Лева, а також у багатьох книгарнях та книжкових мережах України.
 
Шукайте книги зі знижками:
 
– у Книгарнях Старого Лева у Львові (вул. Старознесенська, 24-26; вул. Краківська, 3; вул. Галицька, 17), Києві (вул. Прорізна, 10; вул. Сковороди, 6), Дніпрі (просп. Дмитра Яворницького, 54; бул. Європейський 1Д, ТЦ Європа (1 поверх)), Одесі (вул. Катерининська, 2);
– мережа «Книгарня "Є"»;
– мережа книгарень «Буква»;
Yakaboo;
– мережа магазинів «Два кроки від хати»;
– Українська книгарня (Львів, просп. Т. Шевченка, 8);
– Центр української книги (Львів, вул. Володимира Великого, 34);
– Книгарня на Федорова (Львів, вул. Івана Федорова, 4);
– Львів, вул. Личаківська, 112;
– Львів, вул. Зелена 69а;
– Львів, вул. Горбачевського, 15;
– Львів, вул. Дорога Кривчицька, 1.
 
Зверніть увагу, що у Книгарнях Старого Лева та нашому онлайн-магазині акція діє для учасників нашої системи лояльності Спільноти Старого Лева, тож аби скористатися знижками, зареєструйтеся та залогіньтеся на сайті або ж повідомте книжковому консультанту на касі у книгарнях Старого Лева номер телефону, за яким ви зареєстровані у Спільноті. 
 
У всіх Книгарнях Старого Лева та в нашій онлайн-книгарні ви можете списувати накопичені букси, а також додатково отримувати 10% кешбеку за своє замовлення на свій віртуальний рахунок учасника Спільноти Старого Лева. Доставка та оплата здійснюється за стандартними умовами видавництва. Термін обробки та відправки інтернет-замовлень під час акцій складає до 5 робочих днів.
 
Також нагадаємо, що знижки до -30% на новинки не сумуються з іншими акційними пропозиціями видавництва.
Вам може бути цікаво
«140 децибелів тиші». Уривок із книги
Ілларіон Павлюк: «Головна мета книжки показати, що добро існує»
Футорський Любомир
Ruby для дітей. Магічний вступ до програмування
Коли життя стає музикою, а музика – рікою
Заяць Ірина
stary_lev Стежити
дописів читачів