0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж видань «Мапа думок» та «Книга бармена»!
Незабаром українські книгарні поповнить одразу дві чудові книги – «Книга бармена. Основи приготування коктейлів» та «Мапа думок». А вже зараз стартує передпродаж видань! З 23 квітня до 5 травня замовляйте новинку «Книга бармена» за ціною 260 грн замість 320 грн, а «Мапа думок» —160 грн замість 200 грн. Відправка примірників розпочнеться вже з 6 травня.
 
Автор «Книги бармена» Джеффрі Морґенталер, здобувши диплом архітектора, несподівано обрав справою життя своє хобі — барменство. І досягнув неабияких висот! У цій книжці автор, якого зараз заслужено вважають одним із найзнаменитіших барменів, розкриває перед нами таємниці світу напоїв: які обов’язкові елементи смачного коктейлю, до яких деталей слід проявити увагу, які компоненти краще приготувати самотужки, а які — придбати. Історії виникнення найвідоміших коктейлів, особливості виготовлення і застосування компонентів (соків, сиропів, гарнішів, настойок), техніки змішування напоїв і, звісно ж, рецепти — усе це ви знайдете у цьому посібнику — першому в Україні спеціалізованому виданню для барменів. Книжка буде корисною не лише для професіоналів, а й для аматорів — людей, які мріють навчитися готувати смачні напої.
 
«Мапа думок» — це найавторитетніший і найдоступніший посібник зі складання мап думок, що ґрунтується на п’ятдесяти роках дослідження і вдосконалення мап думок їхнім винахідником Тоні Б’юзеном. Книжку написано і для тих, для кого концепція мапи думок є новою, так і для досвідчених укладачів мап, які хочуть підвищити свій інтелектуальний та творчий рівень. Вона розкаже як застосовувати мапи думок, плануючи робочий тиждень, готуючись до іспиту, кар’єрних змін чи вирішення конфліктних ситуацій. Ця книжка стане корисною студентам, підприємцям і творчим людям усього світу.
 
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити видання «Книгу бармена» та/або «Мапа думок» на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Відправка видань розпочнеться 6 травня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в SMS-повідомленні.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім «Книги бармена» та «Мапи думок», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 6 травня. Умови оплати і доставки залишаються стандартними.
 
Вам може бути цікаво
Ернест і Скотт. Уривок із книги «Свято, яке завжди з тобою»
Маленька історія одного життя: Марі Кюрі
Старий Лев розкриває «Таємницю старого Лами»
Мандрівки місцями письменників: «Меморіальна квартира родини Косачів» у Києві
Для когось небо стало пухнастим…
Передпродаж книги Доржа Бату «Таємниця Старого Лами»!
stary_lev Стежити
дописів читачів