0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж «Великої книги різдвяних ігор»!
Друзі, ми розпочинаємо передпродаж «Великої книги різдвяних ігор»! Ця книга перенесе гравців у неймовірний світ Різдва, повен ельфів, оленів, барвистих пакуночків і лісорубів. А ще стане чудовим подарунком для рідних і друзів до зимових свят Підморгує
 
Прийом замовлень починається у середу, 30 жовтня, та триватиме до середи, 6 листопада, включно! Кожен, хто замовить та оплатить книжку у цей період, отримає її одним із перших та за акційною ціною. Вартість книжки за умовами передпродажу – 250 грн. замість 300 грн. Доставка та самовивіз замовлень відбуватимуться з 7 листопада.
 
Купуйте книгу і запрошуйте найближчих людей зіграти разом у різдвяні настільні ігри, наприклад, у «Гуску», дія якої розгортається на фабриці подарунків. Або ж дізнайтеся, хто першим збере всі інгредієнти, щоб спекти бездоганний різдвяний пудинг. А ще візьміть участь у перегонах із перешкодами, щоби дістатися помешкання Санти!
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Доставка видань розпочнеться 7 листопада. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім «Великої книги різдвяних ігор», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 7 листопада. Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
Уривок із книги Ольги Герасим’юк «Я повернулася. Люблю»
Ірина Славінська: «Ця книжка – про голоси, які ми чуємо і якими розповідаємо історії»
Зимове подвоєння буксів!
Даруємо знижку -20% одразу на дві книжки тижня Мілана Кундери
Українські новинки, які не можна пропустити
Скандинавська читанка
stary_lev Стежити
дописів читачів