0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж роману Олега Сенцова «Другу також варто придбати»!
Друзі, ми розпочинаємо передпродаж нової книжки Олега Сенцова – українського кінорежисера, сценариста, письменника та громадського активіста. «Другу також варто придбати» – апокаліптичний роман, написаний Олегом у в’язниці, на сторінках якого – вигадані фантастичні реалії та цілком реальні проблеми людства.
 
Прийом замовлень починається у понеділок, 27 квітня, та триватиме до середи, 13 травня, включно! Кожен, хто замовить та оплатить книжку у цей період, отримає її одним із перших та за акційною ціною. Вартість книжки за умовами передпродажу – 150 грн замість 180 грн. Доставка замовлень відбуватиметься з 14 травня.
 
Джим Гаррісон, головний герой книжки, господар дому, сидить у вбиральні й гортає майже «підпільні» журнальчики, його дружина — готує сніданок... Це мав бути звичайний день звичайних людей, та зненацька у місто розпочинається вторгнення: з глибин космосу, небайдужого до долі людської цивілізації, прилетів... рай. А хто ж не мріє про щасливий контакт із позаземним розумом і не вірить, що вищий інтелект — однозначно добрий? Навіть якщо його представники схожі на ящірок і прагнуть навернути землян — заради їхнього ж спасіння — до природного життя, а їхні методи щодалі більше нагадують «аборигенам» найстрашніші моменти земної історії...
 
Українською роман переклав Сергій Осока, художнє оформлення створив Іван Шкоропад.
 
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу «Другу також варто придбати» на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Доставка видань розпочнеться 14 травня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книжки «Другу також варто придбати», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 14 травня. Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
Незвичайна дружба у світі рослин і тварин
Джуді Муді й талісман невдачі
Життя деінде
Глиняні ноги
Триває письменницький конкурс #безпробілів!
Мотиваційне чаювання з Мар’яною Савкою
stary_lev Стежити
дописів читачів