0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж новинки «Карти. Нові мандрівки»!
Нещодавно знову у продажу з’явилися улюблені «Карти» Даніеля та Олександри Мізелінських, а за декілька днів світ побачить і додаткове видання – «Карти. Нові мандрівки»! Поки чекаємо на новинку – розпочинаємо передпродаж цієї довгоочікуваної книги!
 
Прийом замовлень починається у середу, 25 листопада, та триватиме до середи, 2 грудня, включно! Кожен, хто замовить та оплатить книжку «Карти. Нові мандрівки» у цей період, отримає її одним із перших та за акційною ціною. Вартість видання «Карти» за умовами передпродажу – 240 грн замість 300 грн. Доставка і самовивіз замовлень відбуватиметься з 3 грудня.
 
Книга «Карти. Нові мандрівки» – додаткові карти 24 країн, які доповнять попереднє видання. Тут ви побачите норвезькі фіорди, скельні храми в Ефіопії і гаучо на аргентинській пампі. На Кубі станцюєте румбу, в Португалії послухаєте фа́ду, а в Ірані відвідаєте перські сади. Відкриєте ще більше унікальних місць нашої планети і знову будете здивовані її багатством. Вдалої мандрівки!
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу «Карти. Нові мандрівки» на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на ваше замовлення. Доставка і самовивіз видань розпочнеться 3 грудня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС. Також з 3 грудня ви зможете придбати книгу «Карти. Нові мандрівки» за повною ціною у книгарнях Старого Лева.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Карти. Нові мандрівки» будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 3 грудня. Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, промокоди не діють, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
Вам може бути цікаво
Автограф від Станіслава Асєєва та знижка -10% на книжку «"Світлий Шлях": історія одного концтабору»
Емоції Ґастона. Я боюся
Емоції Ґастона. Я радію
Ш’єн Шо Шін Орелі
Що подивитися разом із книжкою «"Світлий шлях": історія одного концтабору»?
Книжка на сцені
stary_lev Стежити
дописів читачів