0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж нового роману Елізабет Ґілберт «Місто дівчат»
Друзі, ми розпочинаємо передпродаж нового бестселера від авторки книг «Їсти, молитися, кохати», «Природа всіх речей» і «Велика магія» Елізабет Ґілберт – «Місто дівчат»! Цей роман вперше побачив світ лише кілька місяців тому і одразу підкорив серця мільйонів читачів. А вже наприкінці серпня книга вийде й українською у перекладі Ганни Лелів та у художньому оформленні Оксани Йориш.
 
«Місто дівча» – інтригуючий роман про жіночу сексуальність і свободу, про відвагу бути собою і право жити так, як тобі хочеться. А ще — історія дуже незвичайного кохання, на яке наклала свою тінь війна, та справжньої дружби, яку нелегко знайти, зрозуміти та оцінити, особливо в такому непростому і мінливому місті, як Нью-Йорк.
 
Роман починається 1940 року, коли дев’ятнадцятилітню Вівіан Морріс виганяють з престижного коледжу. Батьки відправляють доньку на Мангеттен до тітки — власниці невеликого, проте дуже ексцентричного театру. Несподівано для себе Вівіан опиняється у справжньому вирі довоєнного богемного життя. Знайомства із зірками, незвичайні теат­ральні постановки, нестримний секс, ріки алкоголю і відчуття цілковитої свободи спершу заворожують та спокушають, а потім вибивають землю з-під ніг. І це лише початок шляху Вівіан довжиною в життя, який необхідно пройти, щоб зрозуміти: ти не мусиш бути хорошою дівчинкою, щоб бути хорошою людиною.
 
Прийом замовлень починається у четвер, 22 серпня, та триватиме до понеділка, 26 серпня, включно! Кожен, хто замовить та оплатить книжку у цей період, отримає її одним із перших та за акційною ціною. Вартість книжки за умовами передпродажу – 150 грн замість 180 грн. Доставка та самовивіз замовлень відбуватимуться з 27 серпня.
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу «Місто дівчат» на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Доставка видань розпочнеться 27 серпня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книжки «Місто дівчат», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 27 серпня. Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
Писання – це страшенно нудна робота, – Андрій Бачинський
«Амадока» Софії Андрухович: 832 сторінки на перехресті пам’яті і забуття
5 цікавих фактів з історії кіно
Амадока
Велика книга 30-денних викликів. 60 програм формування звичок для кращого життя
Замойська Олена
stary_lev Стежити
дописів читачів