0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж на дві книжки: «Родинна абетка» та «Супер’їжа на щодень»
Друзі, ми раді оголосити початок передпродажу одразу на дві неймовірні книжки: «Родинну абетку» Мар’яни Савки та книгу рецептів від Джеймі Олівера «Супер’їжа на щодень».
 
«Родинна абетка» — це дуже тепла й світла родинна книжка про все те близьке й знайоме, що оточує дитину від народження: мама й тато, бабусі й дідусі, рідний дім, рідна вулиця, школа і книгарня, улюблені іграшки, тварини й комашки, небо і зорі, Карпати… Вона про Україну, що виростає з дитинства, і про щастя просто бути.
 
У книжці «Супер'їжа на щодень» Джеймі Олівер поєднав свій яскравий талант кулінара із порадами та досвідом дієтологів, лікарів і прихильників здорового способу життя з різних куточків нашої планети. Так народилося 90 рецептів сніданків, обідів та вечер, виникли цікаві ідеї перекусів і напоїв. Страви від Джеймі корисні, вишукані й прості. До кожного рецепта ретельно прораховано калорійність та визначено баланс інгредієнтів.
 
Прийом замовлень починається у четвер, 9 травня, та триватиме до понеділка, 13 травня, включно! Кожен, хто замовить та оплатить обрані книги у цей період, отримає їх одним із перших та за акційною ціною.
Вартість книжок за умовами передпродажу:
 
- «Родинна абетка» – 150 грн. замість 180 грн.
- «Супер’їжа на щодень» – 350 грн. замість 400 грн.

Доставка та самовивіз замовлень відбуватимуться з 14 травня.
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити бажані книжки на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книг та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжки. Доставка видань розпочнеться 14 травня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС.
 
Якщо у вашому замовленні, окрім книг «Родинна абетка» та «Супер’їжа на щодень», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 14 травня. Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
Майструємо і малюємо зі Старим Левом!
«Писати для дітей — це відповідальність». Наталія Ясіновська про письменництво та дитячу літературу
Автори Старого Лева на фестивалі «Кальміюс» у Краматорську!
Мріяти, як герої книжок. Історії про віру в себе для дітей і підлітків
Збірка оповідань білоруського поета та есеїста Уладзімєра Арлова «Краєвид з ментоловим ароматом» вперше українською!
Маленька історія одного життя: Леонардо да Вінчі
stary_lev Стежити
дописів читачів