0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж мотиваційного планувальника «Мій квітучий рік» та книги «Порядок довкола — спокій у душі»!
У Старого Лева стартує передпродаж одразу двох довгоочікуваних новинок: мотиваційного планувальника «Мій квітучий рік», який придумала і створила Мар’яна Савка, та нової книжки від авторки «Проект Щастя» Ґретхен Рубін – «Порядок довкола — спокій у душі»!
 
Прийом замовлень починається у вівторок, 3 листопада! За умовами передпродажу видання «Порядок довкола — спокій у душі» можна придбати за акційною ціною 120 грн замість 150 грн до 9 листопада включно, доставка і самовивіз цієї книги відбуватиметься з 10 листопада.
 
А записник «Мій квітучий рік» до 15 листопада включно можна придбати за ціною 200 грн замість 250 грн, видача і відправка замовлень із планувальником відбудеться з 16 листопада.
 
«Мій квітучий рік» – це креативний записник на 2021 рік, що допоможе правильно планувати усі свої справи: на щодень, на тиждень, на рік. Підбадьорить, подарує натхнення і гарний настрій. Тут ви знайдете маленькі поради і просто життєві спостереження від Мар’яни та її подруг, журналісток, письменниць, адвокаток, бізнес-тренерок, лікарок, менеджерок, мистецтвознавиць, фахівчинь з комунікацій. На сторінках цього щоденника розквітають особливі акварельні квіти від Мар’яни Савки. Розквітайте і ви та плануйте свій квітучий рік!
 
«Порядок довкола — спокій у душі» — книжка, яка зацікавить усіх, хто бажає звільнити свій розум — і полиці! — для по-справжньому цінних речей. Чому гармидер довкола так дратує, а порядок умиротворює? Що робити з усім мотлохом, який безупинно накопичується і заважає нормально працювати та насолоджуватися життям? Дивлячись на свої речі, ми немов бачимо власну суть, стверджує відома дослідниця порядку Ґретхен Рубін. Її короткі й змістовні поради допоможуть зрозуміти, що саме є непотребом для вас і який спосіб наведення порядку годиться саме вам. А коли врешті впорядкуєте свій простір — додайте у нього трохи краси й оригінальності. Відтак отримаєте більше місця для щастя!
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книги «Мій квітучий рік» та/або «Порядок довкола — спокій у душі» на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на ваше замовлення. Доставка і самовивіз видань розпочнеться з 10 листопада для книги «Порядок довкола — спокій у душі» і з 16 листопада для записника «Мій квітучий рік» . Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС. Після закінчення передпродажу ви зможете придбати «Мій квітучий рік» та «Порядок довкола — спокій у душі» за повною ціною у книгарнях Старого Лева.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книг «Порядок довкола — спокій у душі» та/або «Мій квітучий рік», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 10 листопада та 16 листопада відповідно. Знижки не додаються, букси не нараховуються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
Вам може бути цікаво
«Я бачу, вас цікавить пітьма» – симбіоз соціальної драми, містичного трилера та захопливого детективу
Робота книгарень Старого Лева 28-29 листопада
«Я бачив його живим, мертвим і знову живим» – вихід на світло. Валерій Пузік про нову книжку
«Куди і звідки»: екскурсія книжкою від Творчої майстерні «Аґрафка»
Непідкупний дослідник істини: Мартін Поллак та «Жінка без гробівця»
Аліса Андерсен: пригоди не принцеси, яка не плаває
stary_lev Стежити
дописів читачів