0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж комплекту книг Ернеста Гемінґвея!
Починаємо передпродаж двох найвідоміших книг Ернеста Гемінґвея, лауреата Нобелівської та Пулітцерівської премій. У комплект входять книги «Старий і море» у перекладі Володимира Митрофанова з ілюстраціями Слави Шульц та «Фієста. І сонце сходить» у перекладі Віктора Морозова, які вже у середині травня побачать світ у «Видавництві Старого Лева». Це вперше з часів незалежності України твори письменника виходять українською мовою.
 
«Старий і море» — епізод із життя простого кубинського рибалки став світовим шедевром, притчею про натхнення, силу і незламність людського духу та життєву боротьбу. І щоразу він резонує в душі новими сенсами, смислами та символами.
 
«Фієста. І сонце сходить» — змальовує післявоєнне «втрачене покоління» 1920-х років — «пропащих» людей, розчарованих і травмованих, ніби завислих у постійному чеканні, не здатних вповні вхопити життя. Короткими лаконічними штрихами, що стали прикметою його стилю, Гемінґвей показує крихку ілюзію балансу, інстинкт саморуйнування, що не дає характерам героїв розгорнутися щосили. Їм зостається лише святкувати, поки триває фієста, і щоразу сподіватися нового світанку.
 
Прийом замовлень починається у середу, 3 травня, та триватиме до середи, 17 травня, включно! Кожен, хто замовить та оплатить комплект у цей період, отримає книги одним із перших. Доставка та самовивіз замовленого комплекту відбуватимуться з 18 травня. Ціна комплекту за умовами передпродажу – 200 грн. (повна ціна – 240 грн.).
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити комплект на сайті Старого Лева за цим посиланням;
 
2. Оплатити замовлення (вартість комплекту та доставки) будь-якою банківською карткою онлайн на сайті;
 
3. Оплатити замовлення можна протягом 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
4. Очікувати на книжку. Доставка видань почнеться у четвер, 18 травня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС або повідомленням у Вайбері.
 
Якщо у вашому замовленні, окрім комплекту книг Ернеста Гемінґвея, будуть й інші книги від Старого Лева, – ви зможете отримати замовлені книги з 18 травня.
 
Просимо звернути увагу на те, що доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва. Ознайомитись детальніше.