0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книжки «Ukraїner. Ukrainian Insider»
Друзі, ми розпочинаємо передпродаж англомовної книжки «Ukraїner. Ukrainian Insider». Ця ​книга створена за мотивами першого кола масштабної експедиції Україною, яка тривала з літа 2016-го до зими 2018-го року й охопила всі історичні регіони — ​від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. У книзі зібрано найяскравіші моменти з мандрівок унікальними куточками країни: історії людей та місць, що надихають, зворушують і дивують, а також вражаючі фото, які показують Україну справжньою, несподіваною, цікавою та автентичною. Українською видання «Ukraїner. Країна зсередини» побачило світ цієї весни, а вже незабаром вийде англомовна версія книжки, передпродаж якої ми саме розпочинаємо!
 
Прийом замовлень починається у понеділок, 30 вересня, та триватиме до понеділка, 14 жовтня, включно! Кожен, хто замовить та оплатить книжку у цей період, отримає її одним із перших та за акційною ціною. Вартість книжки за умовами передпродажу – 350 грн. замість 400 грн. Доставка та самовивіз замовлень відбуватимуться з 15 жовтня.
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу «Ukraїner. Ukrainian Insider» на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Доставка видань розпочнеться 15 жовтня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книжки «Ukraїner. Ukrainian Insider», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 15 жовтня. Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
Роман Саллі Руні «Нормальні люди» вийде українською у «Видавництві Старого Лева»!
Що відчувати, читаючи «Оптику Бога»
Книжковий 2020. Що чекати від Старого Лева (доросла література)
Вірш дня. Григорій Чубай
Створять серіал за циклом книг «Варта» Террі Пратчетта
«До краси» Давіда Фоенкіноса: літературна елегантність та культурна автентичність
stary_lev Стежити
дописів читачів