0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книжки «Ukraїner. Ukrainian Insider»
Друзі, ми розпочинаємо передпродаж англомовної книжки «Ukraїner. Ukrainian Insider». Ця ​книга створена за мотивами першого кола масштабної експедиції Україною, яка тривала з літа 2016-го до зими 2018-го року й охопила всі історичні регіони — ​від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. У книзі зібрано найяскравіші моменти з мандрівок унікальними куточками країни: історії людей та місць, що надихають, зворушують і дивують, а також вражаючі фото, які показують Україну справжньою, несподіваною, цікавою та автентичною. Українською видання «Ukraїner. Країна зсередини» побачило світ цієї весни, а вже незабаром вийде англомовна версія книжки, передпродаж якої ми саме розпочинаємо!
 
Прийом замовлень починається у понеділок, 30 вересня, та триватиме до понеділка, 14 жовтня, включно! Кожен, хто замовить та оплатить книжку у цей період, отримає її одним із перших та за акційною ціною. Вартість книжки за умовами передпродажу – 350 грн. замість 400 грн. Доставка та самовивіз замовлень відбуватимуться з 15 жовтня.
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу «Ukraїner. Ukrainian Insider» на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Доставка видань розпочнеться 15 жовтня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книжки «Ukraїner. Ukrainian Insider», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 15 жовтня. Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
Мій квітучий рік
Таке різне Різдво
Відкладена помста – як особиста релігія
Вірш дня. Остап Сливинський
Як нагодувати диктатора: таємниці кухарів найжорстокіших тиранів ХХ століття
Галина Вдовиченко і Фоззі – про вік, досвід і читачів
stary_lev Стежити
дописів читачів