0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книжки «Шлях лідера»!
Друзі, ми розпочинаємо передпродаж книжки Далай-лами Тенцзін Ґ’яцо та Лоренса Ван ден Майзенберґа «Шлях лідера», яка незабаром побачить світ у «Видавництві Старого Лева»!
 
У час стрімкого розвитку економіки завдання лідера давно вийшло за межі звичної максимізації прибутку, бо нині важливо приймати правильні рішення, які принесуть користь та щастя працівникам, клієнтам, контрагентам компанії, врешті усім, на кого впливає її діяльність. А також — формувати і розвивати цінності, що дозволять змінити світ на краще. Саме про це книжка «Шлях лідера», яка є натхненним маніфестом для впровадження змін в управлінні на кожному рівні компанії й не тільки.
 
Аби впоратися зі світовими проблемами економіки та довкілля, потрібен тип лідера, який бачить речі такими, якими вони є насправді, і розуміє взаємозв’язок між діями компанії та їхніми впливами на світ.
 
Прийом замовлень починається у вівторок, 24 квітня, та триватиме до середи, 2 травня, включно! Кожен, хто замовить та оплатить книгу у цей період, отримає її одним із перших та ще й за акційною ціною – 120 грн. замість 150 грн. Доставка та самовивіз замовлень відбуватимуться з 3 травня.
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу на сайті Старого Лева за цим посиланням;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна протягом 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Доставка видань почнеться з 3 травня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС.
 
Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Шлях лідера», будуть й інші видання від Старого Лева, – ви зможете отримати замовлені книги з 3 травня.
 
Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
Вам може бути цікаво
Ганна Яновська: «Ця книжка виникла внаслідок абсолютно химерного параду подій»
Безсмертя
«Казки під ялинку» – ідеальна книга для сімейних вечорів
«Феміністки не носять рожевого та інші вигадки». Історія Емми Вотсон
Творити від нуля до безкінечності: рецензія на збірку Марії Титаренко
Книжки під подушку й під ялинку: 10 порад від Старого Лева
stary_lev Стежити
дописів читачів