0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книжки Саллі Руні «Розмови з друзями»
Незабаром українські книгарні поповнить новинка від авторки світового бестселера «Нормальні люди» Саллі Руні – «Розмови з друзями». На вихід нової історії залишилося чекати зовсім трішки, але замовити її можна вже зараз! Адже з 14 до 22 червня триватиме передпродаж книжки: і кожен, хто її замовить, читатиме книгу одним із перших. Ви маєте можливість придбати роман за ціною 160 грн замість 200 грн. Відправка примірників розпочнеться з 23 червня.
 
«Розмови з друзями» — книжка, якою розпочала свою письменницьку кар’єру Саллі Руні, авторка бестселера «Нормальні люди».
 
Френсіс — юна поетка, Боббі — ексцентрична інтелектуалка. Дів­чата дружать ще зі школи й навіть певний час зустрічалися. Після спільного поетичного вечора подруги знайомляться із заможним подружжям, Мелісою та Ніком. Попри різницю у віці та статусі, вони проводять багато часу разом і ведуть дружні розмови про почуття, мотиви людських вчинків, мистецтво, книжки, політику і секс. Між Боббі й Мелісою виникає особливий емоційний зв’язок, Френсіс же тягне до Ніка. З’являється багато недомовок, ревнощів та образ. А розмови стають усе напруженішими — та водночас відвертішими і чуттєвішими.
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу «Розмови з друзями» на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Відправка та видача видань розпочнеться 23 червня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в SMS-повідомленні.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книжки «Розмови з друзями», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете їх отримати з 23 червня. Умови оплати і доставки залишаються стандартними.
 
Вам може бути цікаво
Дві книги Старого Лева – у довгому списку премії «Зустріч-2021»!
«Мирослава та інші з нашого двору» запрошують на зустріч у Києві!
Чернінька Олена
Шкіль Андрій
Селфі в Парижі
Книга «20+1, або Земля мертвих» Павла Вольвача – серед фіналістів премії «Еспресо. Вибір читачів 2021»
stary_lev Стежити
дописів читачів