0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книжки «Історіум». CКАСОВАНО!
Друзі, ПЕРЕДПРОДАЖ СКАСОВАНО! Просимо вибачення за дезінформацію та незручності. На жаль, в останній момент трапилася непередбачувана ситуація у друкарні, через яку ми вимушені були відмінити передпродаж «Історіуму». Нам дуже прикро, проте час виходу книжки перенесено ближче до кінця грудня.
 
Друзі, ми розпочинаємо передпродаж книжки, що незабаром побачить світ у «Видавництві Старого Лева» і розкаже малятам та дорослим чимало цікавого із світової історії – «Історіум»!
 
Книжка, яку написала Джо Нельсон і намалював Річард Вілкінсон, – це свого роду музей. Там ви маєте нагоду побачити колекцію 130 артефактів зі стародавніх цивілізацій. Дізнавайтеся про людей стародавнього світу та досліджуйте дивовижні речі, які вони по собі залишили. 
 
Прийом замовлень починається у четвер, 29 листопада, та триватиме до понеділка, 3 грудня, включно! Кожен, хто замовить та оплатить книгу у цей період, отримає її одним із перших та за акційною ціною – 280 грн. замість 350 грн. Доставка та самовивіз замовлень відбуватимуться з 4 грудня.
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу на сайті Старого Лева за цим посиланням;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Доставка видань розпочнеться 4 грудня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС.
 
4. Якщо у вашому замовленні, окрім книжки «Історіум», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 4 грудня.
 
Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
Ключові клапани
Від малят і до дорослих: стильним може бути кожний
Мотивація: 7 книжок для відкриття нових перспектив
Книги Брайлем: долучитися може кожен!
8 книг Старого Лева – серед фіналістів рейтингу «Книжка року-2018»
Свято триває! У Спільноті Старого Лева - знижки до -40% на різдвяні книжки
stary_lev Стежити
дописів читачів