0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книжки «Гра в музей»!
Друзі, ми розпочинаємо передпродаж книжки, що незабаром побачить світ у «Видавництві Старого Лева» і розкаже малятам та дорослим про неймовірний світ мистецтва, – «Гра в музей» Ірини Магдиш та Наталії Космолінської!
 
Про що можна говорити з дітьми в музеї чи галереї? Як бавитись, спілкуючись про мистецтво? Як перетворити похід у музей на незабутній спогад дитинства? Наталія Космолінська та Ірина Магдиш підказують відповіді на ці та інші питання, цікаво та нестандартно розповідають про картини і скульптури, що експонуються у Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Возницького, пропонують різноманітні ідеї для родинного дозвілля та мандрівок цікавими місцинами Львівщини, а також діляться своєрідними асоціаціями до мистецьких творів: музикою, книжками, фільмами. Творять захопливу гру в музей!
  
Прийом замовлень починається у четвер, 16 серпня, та триватиме до понеділка, 20 серпня, включно! Кожен, хто замовить та оплатить книгу у цей період, отримає її одним із перших та за акційною ціною – 75 грн. замість 100 грн. Доставка та самовивіз замовлень відбуватимуться з 21 серпня.
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу на сайті Старого Лева за цим посиланням;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Доставка видань розпочнеться 21 серпня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС.
 
Якщо у вашому замовленні, окрім книжки «Гра в музей», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 21 серпня.
 
Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
 
 
Вам може бути цікаво
Фінн-Олє Гайнріх: Завдання письменника — торкатися непростих тем, які хочеться оминути у власному житті
Арт-студія «Аґрафка»: Прокладати містки між епохами ілюстрацією – найцікавіше завдання
Ніколя Матьє: «Діти їхні» — роман, що став книгою поколінь
Будуючи стіни, не забувайте про мости, а налаштовуючи мости – про стіни, – Вахтанґ Кебуладзе
Про унікальність Річардаса Ґавяліса і «Вільнюського покеру»
Ольга Войтенко: Дуже багато досвідів ми беремо з книжок
stary_lev Стежити
дописів читачів