0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книжки «Франческа. Повелителька траєкторій» Доржа Бату!
Друзі, ми розпочинаємо передпродаж книжки «Франческа. Повелителька траєкторій» Доржа Бату, яка незабаром побачить світ у «Видавництві Старого Лева»!
 
У минулому Дорж Бату, чи то пак Андрій Васильєв, працював ведучим новин і готував репортажі з гарячих точок. А сьогодні він — оператор корекції траєкторій Центру керування польотами Національного управління з аеронавтики та досліджень космічного простору США.
 
Герої його книжки, працівники НАСА, відповідають за траєкторії і орієнтацію сателітів, а також за підведення космічних кораблів на підхідні орбіти до міжнародних космічних станцій. У часі космічних робочих буднів з Доржем, його напарницею Франческою, полковником Вескоттом, Сарою, професором Расселом та іншими постійно трапляються кумедні та незвичайні історії. Найчастіше у різні халепи потрап­ляє сицилійка Франческа. Усе, до чого вона торкається, вибухає, горить і розбивається... А космос близько.
 
Прийом замовлень починається у понеділок, 26 березня, та триватиме до понеділка, 2 квітня, включно! Кожен, хто замовить та оплатить книгу у цей період, отримає її одним із перших та ще й за акційною ціною – 120 грн. замість 150 грн. Доставка та самовивіз замовлень відбуватимуться з 3 квітня.
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу на сайті Старого Лева за цим посиланням;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна протягом 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Доставка видань почнеться з вівторка, 3 квітня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС.
 
Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Франческа. Повелителька траєкторій», будуть й інші видання від Старого Лева, – ви зможете отримати замовлені книги з 3 квітня.
 
Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
Даруємо знижку -30% на 9 книжок
Острови поміж течій
Толмачов Микола
«Загублений острів. Книга репортажів з окупованого Криму» — уривок з нової книжки Наталі Гуменюк
Леся Українка: душа у листах
Розарій
stary_lev Стежити
дописів читачів