0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книжки «Емоціємір інспектора Дила»
Розпочинаємо передпродаж на книжку іспанської психологині, письменниці, авторки численних дитячих книг та мами трьох дітей Сусанни Ісерн – «Емоціємір інспектора Дила. Розпізнавай, вимірюй та керуй своїми емоціями». Видання допоможе дітлахам легко та весело розпізнавати й вимірювати свої емоції, а також керувати ними. 
 
З 10 по 15 квітня  включно оформлюйте передзамовлення на книжку за ціною 230 грн замість 280 грн. А вже з 16 квітня почнеться доставка ваших замовлень. 
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Доставка видань розпочнеться 16 квітня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в SMS-повідомленні.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім передзамовленої книжки, будуть інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 16 квітня. Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
 
При оформлення цього замовлення учасникам нашої системи лояльності – Спільноти Старого Лева – букси нараховуються та списуються. 
Вам може бути цікаво
10 фактів про Надійку Гербіш
Жіночі історії: книги, які більше сподобаються дівчатам
Арт-директор «Видавництва Старого Лева» отримав перемогу в конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2020
Ерік
Вірш дня. Дмитро Лазуткін
Маленькі історії Великих Людей. 5 фактів про Леонардо да Вінчі
stary_lev Стежити
дописів читачів