0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книги «Здолай булінг разом із героями казок»!
Уже за тиждень Старий Лев потішить діток (і дорослих теж Підморгує) неймовірною новинкою – «Здолай булінг разом із героями казок». І поки чекаємо на цю актуальну і яскраву книжку, розпочинаємо її передпродаж: замовляйте книжку з 17 до 23 травня в онлайн-магазині видавництва – та отримайте її одними із перших та ще й за акційною ціною 160 грн замість 200 грн. Відправка та самовивіз замовлень відбудеться з 24 травня.
 
На сторінках книги ви точно впізнаєте цих дванадцятьох відомих лиходіїв-булерів із відомих казок: зведених сестер з казки про Попелюшку, Людожера з казки про Хлопчика-Мізинчика, Королеву-мачуху з казки про Білосніжку та інших. Іноді заздрісні чаклунки, люті велетні та страшні вовки не надто відрізняються від булерів, яких ти можеш зустріти у школі, в парку, на футбольному полі чи в інтернеті. Дізнавайся, якими різними бувають булери і навчися давати їм відсіч. А часом буває так, що й самі булери потребують допомоги. Вони справді можуть змінитися і навіть перетворитися з кривдника на друга, усвідомивши причини та наслідки своєї поведінки.
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу «Здолай булінг разом із героями казок» на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Відправка та видача видань розпочнеться 24 травня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в SMS-повідомленні.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Здолай булінг разом із героями казок», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 24 травня. Умови оплати і доставки залишаються стандартними.
 
Вам може бути цікаво
Більше, ніж інструмент для письменників: Як митець виготовляє скульптури з друкарських машинок
Ернест Гемінґвей: читати, слухати, дивитися
Перформанс «Вірші ночі» за участі Мар’яни Савки, Сергія Осоки та Тріо «Мар’яничі»
Кав’ярня від А до Я: на які питання відповідає креативний нотатник для дітей «Кав’ярня. Мій перший бізнес»
Презентація книжки Ірини Савки «Три Марти»
Зі смаком і сенсом. Business talk про книжку «Кав'ярня. Мій перший бізнес»
stary_lev Стежити
дописів читачів