0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книги «Залізна вода» Мирослава Лаюка
Розпочинаємо передпродаж однієї з наочікуваніших новинок року – книжки українського письменника Мирослава Лаюка «Залізна вода», який вийде друком у «Видавництві Старого Лева» до 150-річчя від Дня народження Лесі Українки.
 
З 19 по 24 лютого замовляйте новинку за ціною 100 грн замість 120 грн, а відправка примірників розпочнеться вже з 25 лютого.
 
«Залізна вода» познайомить читача з невідомими сторінками життя письменниці та значно більше. Автор пропонує читачу зануритись у дві реальності: одна часова лінія переносить нас на початок ХХ століття, інша ж відбувається у наш час. Це не біографічний роман, як може здатися на перший погляд, хоча велику кількість нового та мало відомого про життя Лесі ви у ньому таки знайдете. Це розповідь про людські долі, пошуки себе, двері, які ми часто не помічаємо, та ту саму Лесю, яка веде за собою людей навіть через століття після своєї смерті.
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу «Залізна вода» на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Відправка видань розпочнеться з 25 лютого. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в SMS-повідомленні.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Залізна вода», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 25 лютого. Умови оплати і доставки залишаються стандартними.
 
 
Вам може бути цікаво
НЕвигадані історії: книги на основі неймовірних, але реальних подій
Вірш дня. Ірина Шувалова
Врятуємо світ разом? Рецензія на книгу Ольги Максимчук «Світ у вулкані»
Топ-10 найцікавіших фільмів про відомих письменників
«Закликання весни» з Мар’яною Савкою, Любомиром Серняком, Яриною Сенчишин
«Великодня історія» Наталки Малетич — мандрівка в біблійне минуле
stary_lev Стежити
дописів читачів