0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книги Юрка Іздрика «Інші речі» з автографом автора!
Розпочинаємо передпродаж нової поетичної збірки Юрка Іздрика «Інші речі». Стартує передпродаж 29 січня та триватиме до 5 лютого включно. Кожен, хто замовить та оплатить книжку «Інші речі» у цей період, отримає книгу з автографом автора. Відправка замовлень відбуватиметься з 8 лютого, а замовити книгу за умовами передпродажу можна лише зі способом доставки Новою Поштою.
 
Вірші Юрка Іздрика мають особливий оптичний ефект наближення до самої зіниці ока. Так близько, що опиняєшся всередині вірша, зрештою, всередині життя поета чи ліричного героя і проживаєш як своє власне, таким воно є реальним. Може, в цьому і полягає феномен Іздри­ка. Яким би він не був тонально різним — чи пронизливо ліричним, чи жорст­ко іронічним, він залишається рідним, твоїм, тобою віддзеркаленим. Тут, окрім віршів, є ще й колажі поета, ці «інші речі» проступають у словах і малюнках, тим самим творять тіло однієї єдиної речі — книжки як артефакту життя.
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу «Інші речі» на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Відправка видань розпочнеться 8 лютого. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Інші речі», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 8 лютого. Умови оплати і доставки залишаються стандартними.
 


 
Вам може бути цікаво
«Вриваємося у весну з Дискосвітом Террі Пратчетта»: розмова з Ольгою Ренн та Галиною Листвак
501 факт, який треба знати з... історії
Пиріг Маріанна
Реттл Елісон
Перше слідство імператриці
Чек-лист: Як створити читацький щоденник
stary_lev Стежити
дописів читачів