0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книги Вітольда Шабловського «Як нагодувати диктатора»!
Вже за кілька тижнів українською вийде бестселер польського журналіста Вітольда Шабловського – книга «Як нагодувати диктатора», в центрі якої історії тиранів Саддама Хусейна, Іді Аміна, Енвера Ходжі, Фіделя Кастро та Пол Пота, розказані їхніми кухарями. А вже зараз ми розпочинаємо передпродаж книги!
 
Прийом замовлень починається у середу, 1 липня, та триватиме до вівторка, 14 липня, включно! Кожен, хто замовить та оплатить книжку у цей період, отримає її одним із перших та за акційною ціною. Вартість книжки за умовами передпродажу – 120 грн замість 150 грн. Доставка і самовивіз замовлень відбуватиметься з 15 липня.
 
Журналістська мандрівка відомого польського репортера Вітольда Шабловського чотирма континентами та п’ятьма країнами (Уґандою, Кубою, Іраком, Албанією та Камбоджею) відкриває завісу перед життям тиранів, яке було приховане від загалу. Що їв Пол Пот, поки кілька мільйонів камбоджійців помирали від голоду? Чи правда, що Іді Амін куштував людську плоть? І чому Фідель Кастро був одержимий коровою Убре Бланка, яка стала символом кубинської Революції? Це не кулінарна книжка, хоча деякі рецепти ви тут знайдете. Це спогади з перших уст про життя, сповнене страху, любові й ненависті під тиранією.
Переклав книжку українською Андрій Бондар.
 
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу «Як нагодувати диктатора» на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Доставка видань розпочнеться 15 липня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС. Також з 15 липня ви зможете отримати замовлення у пунктах самовивозу і придбати книгу за повною ціною у книгарнях Старого Лева.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книжки «Як нагодувати диктатора», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 15 липня. Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
Ілларіон Павлюк презентує «Я бачу, вас цікавить пітьма» у Львові
Нетипове читання з дітьми: способи-рятівники для батьків
Розмова про роман Річардаса Ґавяліса «Вільнюський покер»
Слідопитенята
Знижки до 50% на дитячі книжки!
Даруємо знижку на книжку тижня: «Однакові чи різні? Геноміка»!
stary_lev Стежити
дописів читачів