0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книги Станіслава Асєєва «"Світлий Шлях": історія одного концтабору»!
За декілька днів світ побачить книга журналіста Станістава Асєєва «"Світлий Шлях": історія одного концтабору» – відверта розповідь про перебування автора в полоні проросійських сил в окупованому Донецьку, куди він потрапив за сфабрикованими звинуваченнями «у шпигунстві» у травні 2017 року та був звільнений 29 грудня 2019 року в межах обміну полоненими. А вже зараз ми розпочинаємо передпродаж новинки.
 
Прийом замовлень починається у понеділок, 16 листопада, та триватиме до четверга, 19 листопада, включно! Кожен, хто замовить та оплатить книжку «"Світлий Шлях": історія одного концтабору» у цей період, отримає книгу одним із перших та за акційною ціною. Вартість видання за умовами передпродажу – 160 грн замість 200 грн. Доставка і самовивіз замовлень відбуватиметься з 20 листопада.
 
В’язниця, що насправді є концтабором, де застосовують моторошні тортури, діє в сучасній Україні. За тюремним парканом немає жодних законів, тут зовсім інше життя: у приниженні, страху й непевності, з ранами та слідами опіків на тілі, з болем від переламаних кісток і часто — від зламаної волі й свідомості. Тут головне завдання — вижити, коли жити вже не хочеться й від тебе майже нічого не залежить, зберегти здоровий глузд, коли вже близький до божевілля, залишитися людиною в нелюдських умовах, де віра, прощення, ненависть і навіть погляд між катом і жертвою набувають інших сенсів.
 
Щоб вижити в пеклі концтабору, журналіст Станіслав Асєєв написав цю книжку — відверту, емоційну, глибоку, в якій питань більше, аніж відповідей, бо життя людей після звільнення з полону назавжди розділилося на «до» і «після». Переклад українською мовою поданий поруч із оригіналом.
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Доставка і самовивіз видань розпочнеться 20 листопада. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС. Також з 20 листопада ви зможете придбати книгу за повною ціною у книгарнях Старого Лева.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «"Світлий Шлях": історія одного концтабору», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 20 листопада. Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
Автограф від Станіслава Асєєва та знижка -10% на книжку «"Світлий Шлях": історія одного концтабору»
Емоції Ґастона. Я боюся
Емоції Ґастона. Я радію
Ш’єн Шо Шін Орелі
Що подивитися разом із книжкою «"Світлий шлях": історія одного концтабору»?
Книжка на сцені
stary_lev Стежити
дописів читачів