0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книги «Scratch для дітей»!
Вже за кілька днів українською вийде третя книга із серії про програмування для дітей – «Scratch для дітей. Веселий вступ до програмування з іграми, малюнками, фактами і математикою» від Маджеда Марджі. А вже зараз стартує передпродаж книги!
 
Прийом замовлень починається у понеділок, 3 серпня, та триватиме до неділі, 9 серпня, включно! Кожен, хто замовить та оплатить книжку у цей період, отримає її одним із перших та за акційною ціною. Вартість книжки за умовами передпродажу – 200 грн замість 250 грн. Доставка і самовивіз замовлень відбуватиметься з 10 серпня.
 
Scratch — це візуальна мова програмування, яка не ставить перед охочими її опанувати будь-яких вікових обмежень. З нею навчитеся створювати інтерактивні проєкти, включно із анімованими оповіданнями, презентаціями художніх творів і книг, науковими доповідями та іграми. Щоб не вводити незліченну кількість рядків коду в мові програмування, чому б не використати барвисті командні блоки та мультиплікаційні спрайти для створення потужних і цікавих скриптів?
 
Програмувати зі Scratch — легко, навіть якщо ви новачок у цій сфері, але не боїтеся нових викликів. Ця книжка — захопливий і цікавий початок вашої подорожі у світ інформатики.
 
Переклав книжку українською Назарій Агаджанян.
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Доставка і самовивіз видань розпочнеться 10 серпня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС. Також з 10 серпня ви зможете придбати книгу за повною ціною у книгарнях Старого Лева.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книжки «Scratch для дітей», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 10 серпня. Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
Дебют Мілана Кундери: що трапляється, коли «Жарт» змінює долю?
Пузік Валерій
Вечір у Візантії
Мальцев Павло
Шоу Ірвін
Жінка без гробівця. Розповідь про мою тітку
stary_lev Стежити
дописів читачів