0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книги «Ruby для дітей. Магічний вступ до програмування»!
Друзі, ми розпочинаємо передпродаж нової книжки із серії про програмування для дітей – «Ruby для дітей. Магічний вступ до програмування»!
 
Прийом замовлень починається у вівторок, 1 грудня, та триватиме до 9 грудня включно! Кожен, хто замовить та оплатить книжку «Ruby для дітей» у цей період, отримає книгу одним із перших та за акційною ціною. Вартість видання за умовами передпродажу – 200 грн замість 250 грн. Доставка і самовивіз замовлень відбуватиметься з 10 грудня.
 
Проста у вивченні, цікава у використанні мова програмування Ruby ідеально підходить для початківців. У цій книжці Ruby запрошує вас у фантастичну подорож разом із веселими героями і справжніми чарівниками. Вирушайте у фантастичні пригоди разом з Рубеном і Скарлет, й здобудете практичні навики у програмуванні, а саме навчитеся: використовувати базові поняття у програмуванні, такі як змінні, символи, масиви та текстові рядки; працювати з асоціативними масивами в Ruby, аби створити власне меню сніданку; керувати потоком виконання коду за допомогою циклів та умовних операторів, щоби допомогти королівському сантехнікові; перевіряти свої шалені ідеї в IRB та зберігати свої програми у якості скриптів.
 
По дорозі зустрінете дивовижних персонажів із справжнього Королівства: королеву-хакерку, Майже білу лицарку та менестреля-мандрівника. Ваше завдання — освоїти важливі навички, створювати цікаві речі і пишатися собою!
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу «Ruby для дітей» на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Доставка і самовивіз видань розпочнеться 10 грудня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС. Також з 10 грудня ви зможете придбати книгу за повною ціною у книгарнях Старого Лева.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Ruby для дітей», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 10 грудня. Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, промокоди не діють, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
Автограф від Станіслава Асєєва та знижка -10% на книжку «"Світлий Шлях": історія одного концтабору»
Емоції Ґастона. Я боюся
Емоції Ґастона. Я радію
Ш’єн Шо Шін Орелі
Що подивитися разом із книжкою «"Світлий шлях": історія одного концтабору»?
Книжка на сцені
stary_lev Стежити
дописів читачів