0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книги «Іван і Феба» лауреатки Шевченківської премії Оксани Луцишиної!
Днями Шевченківський комітет назвав імена цьогорічних лауреатів Національної премії імені Тараса Шевченка. У номінації «Література» перемогу здобула Оксана Луцишина із книгою «Іван і Феба», що побачила світ у «Видавництві Старого Лева». З цієї нагоди ми розпочинаємо передпродаж книги, новий тираж якої вже незабаром з’явитеся на полицях українських книгарень!
 
З 12 і до 31 березня замовляйте роман за ціною 120 грн замість 150 грн, а відправка примірників розпочнеться вже з 1 квітня.
 
«Іван і Феба» — роман, дія якого розгортається в останні роки радянської влади й у перші роки української Незалежності. Після навчання у Львові та участі у Революції на граніті герой книги Іван повертається в рідний Ужгород, де одружується з поеткою Марією, що називає себе Фебою. Львів та Київ — міста з бурхливим політичним життям, Ужгород натомість вирізняється дещо гротескною атмосферою патріархального сімейного укладу та раннього капіталізму по-українськи. Тут легко обійтися без спецефектів із горору чи трилера: сама реальність повсякденного життя підказує ходи, які за напругою можуть посперечатися з творіннями Кінга або Кустуріци. Художнє оформлення книги створила Тетяна Омельченко.
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу «Іван і Феба» на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Відправка видань розпочнеться з 1 квітня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в SMS-повідомленні.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Іван і Феба», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 1 квітня. Умови оплати і доставки залишаються стандартними.
 
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
«Свято, яке завжди з тобою». 10 цитат Гемінґвея про Париж, весну і письмо
Онлайн-презентація книги «Смерть лева Сесіла мала сенс» з Оленою Стяжкіною та Оленою Гусейновою
Тест. Як добре ти знайомий із героями Джеремі Стронґа?
Краєвид з ментоловим ароматом
Ірванець Олександр
Арлов Уладзімєр
stary_lev Стежити
дописів читачів