0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книги Ілларіона Павлюка «Я бачу, вас цікавить пітьма»!
Вже за кілька днів книжкові полиці поповнить довгоочікуваний роман автора книг «Білий попіл» і «Танець недоумка», письменника Ілларіона Павлюка – «Я бачу, вас цікавить пітьма». А вже зараз ми розпочинаємо передпродаж книги.
 
Прийом замовлень починається у четвер, 1 жовтня, та триватиме до середи, 7 жовтня, включно! Кожен, хто замовить та оплатить роман «Я бачу, вас цікавить пітьма» у цей період, отримає книгу одним із перших та за акційною ціною. Вартість видання за умовами передпродажу – 160 грн замість 200 грн. Доставка і самовивіз замовлень відбуватиметься з 8 жовтня.
 
«Я бачу, вас цікавить пітьма» — історія про непробивну людську байдужість і пітьму всередині нас. Про чесність із собою й ціну, яку ми готові заплатити за забуття. Про гріхи, що матеріалізуються, і спокуту, дорожчу за спокій.
 
За сюжетом, київського кримінального психолога Андрія Гайстера відправляють консультантом у богом забуте селище Буськів Сад. Зимової ночі там зникла маленька дівчинка. А ще там водиться Звір — серійний маніяк, убивств якого тамтешні мешканці воліють не помічати... У цьому проклятому селищі, де все по колу і всі живуть життям, яке ненавидять, розслідування постійно заходить у глухий кут. Андрій вірить, що загублена дівчинка, попри все, жива і він її знайде. Але нікому, крім нього, це не потрібно.
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Доставка і самовивіз видань розпочнеться 8 жовтня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС. Також з 8 жовтня ви зможете придбати книгу за повною ціною у книгарнях Старого Лева.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Я бачу, вас цікавить пітьма», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 8 жовтня. Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
 
 
Вам може бути цікаво
«140 децибелів тиші». Уривок із книги
Ілларіон Павлюк: «Головна мета книжки показати, що добро існує»
Футорський Любомир
Ruby для дітей. Магічний вступ до програмування
Коли життя стає музикою, а музика – рікою
Заяць Ірина
stary_lev Стежити
дописів читачів