0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книги Галини Вдовиченко «Містельфи»!
Незабаром українські книгарні поповнить новинка від авторки книг «36 і 6 котів», «Мишкові Миші», «Чорна-чорна курка», «Ліга непарних шкарпеток» та ін. – Галини Вдовиченко. Нова казкова історія під назвою «Містельфи» розповість про крихітних міських ельфів, що точно сподобаються допитливим читайликам. А вже зараз ми розпочинаємо передпродаж новинки!
 
Прийом замовлень починається у понеділок, 26 жовтня, та триватиме до понеділка, 2 листопада, включно! Кожен, хто замовить та оплатить книжку «Містельфи» у цей період, отримає книгу одним із перших та за акційною ціною. Вартість видання за умовами передпродажу – 120 грн замість 150 грн. Доставка і самовивіз замовлень відбуватиметься з 3 листопада.
 
Історія Галини Вдовиченко з малюнками Анни Ломакіної перенесе читачів у середмістя Львова, де на дахах живуть крихітні крилаті дівчата і хлопці — міст­ельфи. Це міські ельфи. У кожного з них — своя вежка, своя робота і спільні розваги в повітрі.
 
Одного дня їхній безтурботності настане кінець. Міські підземелля захоп­лять щури-мутанти, які загрожуватимуть усьому місту. Захищати себе доведеться не лише людям і містельфам…
 
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу «Містельфи» на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Доставка і самовивіз видань розпочнеться 3 листопада. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС. Також з 3 листопада ви зможете придбати книгу за повною ціною у книгарнях Старого Лева.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Містельфи», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 3 листопада. Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
Онлайн-презентація книги Наталки Сняданко «Перше слідство імператриці»
«Любов, дідусь і помідори» – дитяча книга, яка рятує життя
За лаштунками свят. Як говорити з дітьми про традиції?
Тест. Як добре ви знаєте Гемінґвея?
Гаражний розпродаж стартує: знижки до 70%!
Даруємо знижку -20% на книжку «Маламандер»!
stary_lev Стежити
дописів читачів