0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книги Доржа Бату «Таємниця Старого Лами»!
Незабаром українські книгарні поповнить новинка від автора книг «Франческа. Повелителька траєкторій», «Франческа. Володарка офіцерського жетона» та «Моцарт 2.0» Доржа Бату – «Таємниця старого Лами». На вихід нової історії залишилося чекати зовсім трішки, але замовити її можна вже зараз! Адже з 5 до 16 травня триватиме передпродаж книжки: і кожен, хто її замовить, не лише читатиме книгу одним із перших, а ще й отримає у подарунок листівку-сюрприз від самого автора! Вартість книги – 220 грн. Відправка примірників розпочнеться з 17 травня.
 
«Таємниця старого Лами» — нова книжка Доржа Бату, в основі якої — реальні події з життя автора та реальні персонажі. Це не просто збірка оповідань про Вчителя, як може здатися на перший погляд. Кожен читач знайде у цій книжці щось своє: для когось ця історія привідкриє таємниці Вчення і буддійського світосприйняття. Для когось вона буде екскурсом у жорстокі радянські часи і покаже, що доля усіх народів, які були загнані в СРСР, трагічно схожа. А для когось вона буде просто неймовірно веселою і сумною водночас, детективною пригодою двох хлопчаків та їхнього старого Вчителя Чімітдоржа-лами. Неповторну атмосферу книжки доповнюють чудові ілюстрації Ярини Жук і QR-коди з відеороликами.
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу «Таємниця старого Лами» на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Відправка та видача видань розпочнеться 17 травня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в SMS-повідомленні.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Таємниця старого Лами», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 17 травня. Умови оплати і доставки залишаються стандартними.
 
Вам може бути цікаво
Домінік О’Браєн про книжку «Мапа думок»
Серіали про письменників
Майструємо і малюємо зі Старим Левом!
«Писати для дітей — це відповідальність». Наталія Ясіновська про письменництво та дитячу літературу
Автори Старого Лева на фестивалі «Кальміюс» у Краматорську!
Мріяти, як герої книжок. Історії про віру в себе для дітей і підлітків
stary_lev Стежити
дописів читачів