0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книги «501 факт, який треба знати з історії»
Розпочинаємо передпродаж пізнавальної книжки, яка у цікавий та простий спосіб розкаже про найцікавіші події у світовій історії, – «501 факт, який треба знати з історії»!
 
З 16 по 22 квітня замовляйте новинку за ціною 160 грн замість 200 грн, а відправка примірників розпочнеться вже з 23 квітня.
 
Історія світу в цікавих фактах, які об’єднані за хронологією, — чудова нагода для мандрівки в часі. У цій книжці минуле стає ближчим, а сучасне — зрозумілішим. Ви дізнаєтеся про утворення і розпад могутніх імперій, про правителів і лідерів, які вели за собою цілі народи, і про те, які незначні деталі були вирішальними для епохальних подій, а прості випадковості змінювали перебіг історії. Хто і як винайшов сірники, хто був королем лише 20 хвилин, хто вбив людей пелюстками троянд, де і чому карали на смерть тварин — відповіді на такі питання ви знайдете на сторінках цієї книжки.
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу «501 факт, який треба знати з історії» на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Відправка видань розпочнеться 23 квітня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в SMS-повідомленні.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «501 факт, який треба знати з історії», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 23 квітня. Умови оплати і доставки залишаються стандартними.
 
 
Вам може бути цікаво
Ернест і Скотт. Уривок із книги «Свято, яке завжди з тобою»
Маленька історія одного життя: Марі Кюрі
Старий Лев розкриває «Таємницю старого Лами»
Мандрівки місцями письменників: «Меморіальна квартира родини Косачів» у Києві
Для когось небо стало пухнастим…
Передпродаж книги Доржа Бату «Таємниця Старого Лами»!
stary_lev Стежити
дописів читачів