0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж книги «36 і 6 котів-рятувальників» Галини Вдовиченко!
36 і 6 котів повертаються! І цього разу постануть перед читачами як рятувальники. Новинка від письменниці Галини Вдовиченко і художниці Наталки Гайди з’явиться у книгарнях вже скоро, а найбільш нетерплячі читаки можуть придбати книжку вже зараз за умовами передпродажу!  Замовляйте «36  і 6 котів-рятувальників» з 17 до 26 травня в онлайн-магазині видавництва – та отримайте книжку одними із перших та ще й за акційною ціною 145 грн замість 180 грн. Відправка та самовивіз замовлень відбудеться з 27 травня.
 
Цього разу невгамовні хвостаті герої створюють котячу рятувальну службу. Коти виїжджають на виклики, проте відчути себе справжніми рятувальниками їм не вдається. Їх переслідує невдача за невдачею: то витягають з автомата з чіпсами єнота, який не вважає себе потерпілим, то вихоплюють з-під коліс на швидкісній трасі загублений кимось пакунок із сухим кормом, та замість подяки отримують звинувачення у крадіжці…
 
Під час чергового виклику загадково зникає Коментатор-Чорний кіт. Поки друзі скрізь його розшукують, у місті розгортається кампанія з дискредитації котів-рятувальників. Чи вдасться котам вибратися з халеп і небезпек, які на них чигають звідусіль, – читайте у цікавій і динамічній історії.
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу «36 і 6 котів-рятувальників» на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Відправка та видача видань розпочнеться 27 травня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в SMS-повідомленні.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім книги «36 і 6 котів-рятувальників», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 27 травня. Умови оплати і доставки залишаються стандартними.
 
Вам може бути цікаво
Більше, ніж інструмент для письменників: Як митець виготовляє скульптури з друкарських машинок
Ернест Гемінґвей: читати, слухати, дивитися
Перформанс «Вірші ночі» за участі Мар’яни Савки, Сергія Осоки та Тріо «Мар’яничі»
Кав’ярня від А до Я: на які питання відповідає креативний нотатник для дітей «Кав’ярня. Мій перший бізнес»
Презентація книжки Ірини Савки «Три Марти»
Зі смаком і сенсом. Business talk про книжку «Кав'ярня. Мій перший бізнес»
stary_lev Стежити
дописів читачів