0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж: «Хроніка одного голодування. 4 з половиною кроки» Олега Сенцова!
Друзі, ми розпочинаємо передапродаж двотомника Олега Сенцова: щоденника голодування та збірки малої прози, написаного автором під час перебування у російській в’язниці. Прийом замовлень двокнижжя «Хроніка одного голодування. 4 з половиною кроки» починається у вівторок, 1 вересня, та триватиме до понеділка, 7 вересня, включно! Кожен, хто замовить та оплатить двотомник у цей період, отримає книги одним із перших та за акційною ціною. Вартість комплекту за умовами передпродажу – 350 грн замість 420 грн. Доставка і самовивіз замовлень відбуватиметься з 8 вересня.
 
«Хроніка одного голодування» — тюремний щоденник, який кремлівський в’язень Олег Сенцов почав вести у травні 2018 року, на третій день після того, як оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити українських політв’язнів. День за днем, протягом 145-ти днів, незважаючи на моральний тиск і фізичне виснаження, дрібним нерозбірливим почерком у зошиті Олег відверто, різко і гранично точно фіксував свої тюремні будні в російській в’язниці, спостереження і думки. Після звільнення автору дивом вдалося вивезти свої записи із Росії. Тепер із «Хронікою одного голодування» може познайомитися і україн­ський читач.
 
«4 з половиною кроки» — збірка малої прози Олега Сенцова, написана в російській тюрмі. Що відчуває людина, вперше потрапивши до в’язниці? Як за товстими стінами й тьмяними вікнами з подвійними ґратами, у тісних і брудних камерах живуть арештанти? Яких правил і законів доводиться дотримуватися, опинившись там? Автор розповідає про життя в’язнів та про обставини, що привели їх у неволю, максимально об’єктивно й відсторонено — не виправдовує, не засуджує, лише засвідчує. Разючі, часом жахливі факти поруч із вивіреними точними деталями створюють переконливе тло, на якому й розгортаються події чиїхось життів. Автор здебільшого не робить висновків — він залишає це право читачеві.
 
 
Переклад українською мовою, у виконанні Сергія Осоки, в обох книгах поданий поруч із оригіналом. Художнє оформлення – Іван Шкоропад.
 
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити двотомник «Хроніка одного голодування. 4 з половиною кроки» на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Доставка і самовивіз видань розпочнеться 8 вересня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС. Також з 8 вересня ви зможете придбати двотомник за повною ціною у книгарнях Старого Лева.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім двокнижжя «Хроніка одного голодування. 4 з половиною кроки», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 8 вересня. Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
НЕвигадані історії: книги на основі неймовірних, але реальних подій
Вірш дня. Ірина Шувалова
Врятуємо світ разом? Рецензія на книгу Ольги Максимчук «Світ у вулкані»
Топ-10 найцікавіших фільмів про відомих письменників
«Закликання весни» з Мар’яною Савкою, Любомиром Серняком, Яриною Сенчишин
«Великодня історія» Наталки Малетич — мандрівка в біблійне минуле
stary_lev Стежити
дописів читачів