0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж двох книжок: «Я і КонституціЯ» та «Меланхолії»!
Друзі, ми розпочинаємо передпродаж одразу двох книжок, а саме нової поетичної збірки Юрка Іздрика «Меланхолії» з яскравими ілюстраціями Мар’яни Савки та книжки «Я і КонституціЯ», яку написали Лариса Денисенко, Олександр Ільков, Андрій Стельмащук, Альона Шуліма і намалювала Женя Олійник.
 
«Меланхолії» — книжка Юрка Іздрика, яка пульсує живими емоціями. Це поезія, що не ховається в холодні слова і загадкові метафори, а ловить моменти життя і оголює його найпотаємніші сенси. Тут стільки любові, скільки може вмістити серце чоловіка, яке вміє відчувати біль і красу однаково гостро. Чуттєві жінки і квіти в акварельних аплікаціях Мар’яни Савки — ніби прагнення наблизити прекрасне, вклеїти собі у щоденник, притулити до серця, відправити у конверті до запитання.
 
«Я і КонституціЯ» — книжка, що допоможе дітям зрозуміти Конституцію. Адже Конституція – це не просто набір правил про державу, про вибори, права і обов’язки суспільства та кожного громадянина. Це найвищий закон, який встановлює та визначає державний устрій, контролює владу, нагадує про повагу і який, наче компас, дозволяє тобі почуватися у безпеці та здійснювати усі свої мрії. Конституція як компас? Так! Бо у ній про те, хто ти як особистість і хто ми як народ на карті світу, яка наша точка відліку і який керунок маємо обрати, щоб іти у правильному напрямку.
 
Прийом замовлень на обидві книжки починається у понеділок, 15 квітня, та триватиме до четверга, 18 квітня, включно! Кожен, хто замовить та оплатить книжки у цей період, отримає їх одним із перших та за акційною ціною. Вартість збірки «Меланхолія» за умовами передпродажу – 150 грн. замість 180 грн., а книжки «Я і КонституціЯ» –  160 грн. замість 200 грн. Доставка та самовивіз замовлень відбуватимуться з 19 квітня.
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити бажану книгу на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книг та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Доставка видань розпочнеться 19 квітня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС.
 
Якщо у вашому замовленні, окрім книжок «Меланхолії» та/або «Я і КонституціЯ», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 19 квітня. Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
 
 
 
Вам може бути цікаво
Найкраща обкладинка Старого Лева. Голосування!
Писання – це страшенно нудна робота, – Андрій Бачинський
«Амадока» Софії Андрухович: 832 сторінки на перехресті пам’яті і забуття
5 цікавих фактів з історії кіно
Амадока
Велика книга 30-денних викликів. 60 програм формування звичок для кращого життя
stary_lev Стежити
дописів читачів