0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж бестселера Саллі Руні «Нормальні люди»!
За декілька днів українською побачить світ роман ірландської письменниці Саллі Руні, що полонив серця мільйонів читачів у всьому світі і цьогоріч був адаптований для телеекранів, – «Нормальні люди». А вже зараз ми розпочинаємо передпродаж книги!
 
Прийом замовлень починається у п’ятницю, 11 вересня, та триватиме до вівторка, 15 вересня, включно! Кожен, хто замовить та оплатить роман «Нормальні люди» у цей період, отримає книгу одним із перших та за акційною ціною. Вартість роману за умовами передпродажу – 120 грн замість 150 грн. Доставка і самовивіз замовлень відбуватиметься з 16 вересня.
 
За сюжетом, у школі Маріанна з Коннеллом вдають, наче не знають одне одного. Він — популярний та улюблений усіма, вона — самотня дивачка, з якої відкрито насміхаються. Однак між ними виникає дивовижний зв’язок, який вони вирішують тримати в таємниці і який відтоді назавжди змінює їхні життя. Пізніше, у дублінському коледжі, Маріанна впевнено вписується у тамтешнє товариство, а Коннелл незграбно шукає своє місце серед столичної богеми.
 
За роки навчання вони постійно кружляють одне довкола одного, то віддаляються, то зближуються, але все одно між ними лишається щось, що неймовірним чином притягує їх одне до одного. Поміж іншими стосунками, Маріанниним потягом до саморуйнування, Коннелловою депресією вони випробовують, як далеко можуть зайти у своєму прагненні бути просто собі нормальними людьми і врешті — несподівано врятувати одне одного.
 
Українською книгу переклала Анастасія Коник, художнє оформлення створив Назар Гайдучик.
 
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу «Нормальні люди» на сайті Старого Лева;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) банківською карткою онлайн на сайті. Оплатити замовлення можна впродовж 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Доставка і самовивіз видань розпочнеться 16 вересня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС. Також з 16 вересня ви зможете придбати книгу за повною ціною у книгарнях Старого Лева.
 
Увага! Якщо у вашому замовленні, окрім роману «Нормальні люди», будуть й інші видання від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 16 вересня. Просимо звернути увагу на те, що знижки не додаються, а доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
Про «Вільнюський покер» і спільний досвід України і Литви
Залишатися звичайним: рецензія на книгу Саллі Руні «Нормальні люди»
Дитячі суботи у Львові!
Новинка «Куди і звідки» арт-студії «Аґрафка» розповість про рух, мандри та простір
«Я бачу, вас цікавить пітьма» Ілларіона Павлюка. Уривок
Наталя Іваничук про переклад «Ріка» та «До музики»
stary_lev Стежити
дописів читачів