0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж арт-бука «Скриня. Речі сили»!
Починаємо передпродаж ексклюзивного арт-бука «Скриня. Речі сили», який створили Ярина Винницька та Юлія Табенська! Ідеолог проекту - Дмитро Осипов.
 
Арт-бук «Скриня. Речі Сили» — унікальне подарункове видання,  must have для кожного українця, книга, яка поєднує в собі всі скарби нашої нації від скляних ікон до найдавніших буковинських килимів, і закохає українців у самих себе.
 
Це спроба систематизувати те, з чого колись складався світ наших бабусь і що невблаганно зникає з нашого життя, наче міфічна Атлантида. Речі ужиткові, але настільки прекрасні, що мимоволі погоджуєшся із визначенням «неземна краса». Вони справді родом з «кращого світу» і служать нам порталами у «paradise city where the grass is green and the girls are pretty»*. Ми об’їхали цілу країну у пошуках народних скарбів та уклали список українського must have: того, що повинно бути у серці і в хаті кожного українця. Зібрали і акуратно поскладали у скриню-ковчег, аби врятувати від глобалізаційного «потопу» і повернути у наші домівки. Це речі не прості, а чарівні… Це речі Сили. З ними у домі стає добре, затишно… бо ви опиняєтеся «за тишею».
 
* «…місто-рай, де дівчата красиві і зелена трава» (пер. з англ.) — цитата з пісні «Paradise City» американського гурту «Guns N’ Roses».
 
Прийом замовлень починається у понеділок, 8 серпня, та триватиме до неділі, 28 серпня включно! Кожен, хто замовить та оплатить видання у цей період, отримає книгу одним із перших. Доставка та самовивіз замовленої книги відбуватимуться з 29 серпня. Ціна видання за умовами передпродажу – 460 грн. (повна ціна – 550 грн.).
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу на сайті Старого Лева за цим посиланням;
 
2. Оплатити своє замовлення до 28 серпня до 23.59 години. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
3. Очікувати на книжку. Доставка видань почнеться з понеділка, 29 серпня.
 
Якщо у вашому замовленні крім видання «Скриня. Речі сили» будуть й інші книги від Старого Лева – ви зможете отримати замовлені книги з 29 серпня.
 
Щоб отримати замовлення протягом 1-2 діб після початку розсилки, рекомендуємо обирати спосіб доставки «Новою поштою», або самовивіз з офісів у Львові та Києві. Деталі доставки.
 
Просимо звернути увагу на те, що доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва. Ознайомитись детальніше.