0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Передпродаж «Анімаліума»!
Відкрити усі таємниці тваринного царства тепер ще простіше. Старий Лев розпочинає передпродаж пізнавальної книги Дженні Брум та Кейті Скотт «Анімаліум», що незабаром побачить світ у перекладі Оксани Дятел.
 
Розгортаючи книгу, і маленькі, й дорослі читачі поринуть у чаруючий тваринний світ й познайомляться з понад 160 видами його мешканців – від медуз до метеликів, від черепах до ведмедів.... Разом з «Анімаліумом» дізнайтесь, як еволюціонували тварини, зазирніть до препараційних лабораторій та відкрийте для себе різноманіття природних середовищ планети Земля.
 
Прийом замовлень починається у понеділок, 7 серпня, та триватиме до неділі, 27 серпня, включно! Кожен, хто замовить та оплатить книгу у цей період, отримає її одним із перших. Доставка та самовивіз замовлення відбуватимуться з 28 серпня. Ціна книги за умовами передпродажу – 250 грн. (повна ціна – 300 грн.).
 
 
Як взяти участь у передпродажі?
 
1. Замовити книгу на сайті Старого Лева за цим посиланням;
 
2. Оплатити замовлення (вартість книги та доставки) будь-якою банківською карткою онлайн на сайті;
 
3. Оплатити замовлення можна протягом 24 годин з часу його створення. Передпродаж можливий лише за умови передоплати;
 
4. Очікувати на книжку. Доставка видань почнеться у понеділок, 28 серпня. Номер декларації «Нової пошти» ви отримаєте в СМС або повідомленням у Вайбері.
 
Якщо у вашому замовленні, окрім книги «Анімаліум», будуть й інші видання від Старого Лева, – ви зможете отримати замовлені книги з 28 серпня.
 
Просимо звернути увагу на те, що доставка є платною і здійснюватиметься за стандартними умовами видавництва.Ознайомитись детальніше.
 
Вам може бути цікаво
Must be done: 5 справ, які повинен зробити кожен книголюб влітку
His and her view: 10 книжок від жінок та чоловіків про стосунки
Вірш дня. Олена Герасим'юк
У Британії оголосили переможців престижних премій The Carnegie & Kate Greenaway Medals
Поетичний вечір Дмитра Лазуткіна в Києві
Вірш дня. Лесь Белей
stary_lev Стежити
1255 дописів 23380 читачів