0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Отримайте автограф Олега Сенцова та знижку 10% на новинку «Другу також варто придбати»!
Днями вийшла нова книжка режисера, сценариста і громадського активіста Олега Сенцова «Другу також варто придбати» – апокаліптичний роман, написаний у в’язниці. З нагоди виходу книжки ми приготували для читачів супер новину: можливість отримати примірник з автографом Олега Сенцова!
 
Щоби отримати автограф, а також знижку 10% на книжку, замовляйте роман «Другу також варто придбати» в онлайн-книгарні Старого Лева та вводьте промокод «sentsovo»! А вже незабаром ви зможете отримати омріяну новинку з автографом Олега Сенцова! Промокод діє тільки на паперову книжку з 14 до 17 травня включно лише для учасників Спільноти Старого Лева (зареєструватися можна тут). Відправка та самовивіз книг з автографами автора розпочнеться з 18 травня.
 
На сторінках роману «Другу також варто придбати» – вигадані фантастичні реалії (позаземна цивілізація, яка ніби-то прагне врятувати людей від них самих) та цілком реальні проблеми людства – боротьба за ресурси, колабораціонізм, вплив пропаганди на свідомість громадян та роль у цьому всьому маленької людини.
 
Джим Гаррісон, головний герой книжки, господар дому, сидить у вбиральні й гортає майже «підпільні» журнальчики, його дружина — готує сніданок... Це мав бути звичайний день звичайних людей, та зненацька у місто розпочинається вторгнення: з глибин космосу, небайдужого до долі людської цивілізації, прилетів... рай. А хто ж не мріє про щасливий контакт із позаземним розумом і не вірить, що вищий інтелект — однозначно добрий? Навіть якщо його представники схожі на ящірок і прагнуть навернути землян — заради їхнього ж спасіння — до природного життя, а їхні методи щодалі більше нагадують «аборигенам» найстрашніші моменти земної історії...
 
Увага, автограф та знижка стосуються лише книжки «Другу також варто придбати»! Знижки не сумуються. Доставка та оплата здійснюються за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
Три книжки Мілана Кундери про любов і Європу
Я працюю у видавництві: очікування VS реальність
10 фактів про Надійку Гербіш
Жіночі історії: книги, які більше сподобаються дівчатам
Арт-директор «Видавництва Старого Лева» отримав перемогу в конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2020
Ерік
stary_lev Стежити
дописів читачів