0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Купуйте книжки Старого Лева – та отримуйте електронну книгу у подарунок!
Як же приємно відпочити чи проводити час в дорозі на роботу абощо за читанням доброї книжки. Але ми знаємо, що не завжди вдається всюди прихопити зі собою стосик улюблених історій. Саме тоді виручають електронні книги ;) І для шанувальників читання з різноманітних ґаджетів маємо чудову новину: з 10 квітня до 10 травня робіть замовлення* в онлайн-книгарні Старого Лева – та отримуйте одну з п’яти електронних книг безкоштовно!
 
Щоб отримати книгу в електронному форматі, перейдіть у розділ «Мої електронні книги» у власному кабінеті на сайті Старого Лева та оберіть одну із п’яти запропонованих історій, яка сподобалась вам найбільше. Ви можете обрати:
 
«Щоденник Ельфа» Наталки Малетич
«Політ золотої мушки» Богдана Волошина
«Казка про Старого Лева» Мар`яни Савки
Обрана книга стане доступною для завантаження у вашому кабінеті у форматах epub, fb2, pdf та mobi. Просимо звернути увагу, що акційною пропозицією ви можете скористатися тільки раз та обрати лише одну електронну книжку у подарунок – до 10 травня включно. 
 
*УВАГА! Замовлення повинно бути оформлене та завершене (замовлення оплачене та отримане, а його статус у вашому кабінеті змінено на «Завершено») з 10 квітня до 10 травня включно.
 
 
Вам може бути цікаво
Марічка Крижанівська: «Я б дуже хотіла, щоб після прочитання роману, ви поїхали в Карпати набратися справжньої енергетики»
Даруємо знижку на аж три книжки тижня: «Солодке печиво», «Малятам і батькам», «У будні і свята»
Зникнення Стефані Мейлер
Франческа. Володарка офіцерського жетона
Слуги серед нас: «Залишок дня» Кадзуо Ішіґуро
Мирослав Лаюк: «За тисячі років розвитку поезії, головні теми не змінились – страх перед смертю і потреба в любові»
stary_lev Стежити
1747 дописів 40069 читачів