0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Купуйте книги Ілларіона Павлюка з автографом автора та знижкою -15%.
Вже 23 листопада о 19:00 на facebook-сторінці «Видавництва Старого Лева» відбудеться онлайн-презентація новинки від Ілларіона Павлюка – роману «Я бачу, вас цікавить пітьма». З нагоди цієї події ми підготували чудову новину для шанувальників його творчості: можливість придбати книги Ілларіона з автографом автора та знижкою -15%! Тож якщо ви не встигли прочитати якусь з книг автора – цей шанс саме для  вас: купуйте книги, читайте та готуйте ваші питання до автора!
 
Отримати книгу з автографом та ще й зі знижкою -15% дуже просто: замовляйте в онлайн-книгарні Старого Лева книги «Я бачу, вас цікавить пітьма», «Танець недоумка» та/або «Білий попіл», вводьте промокод I_Pavliuk – і вже скоро отримаєте улюблену книгу, підписану Ілларіоном Павлюком. Акція триватиме протягом 13-17 листопада включно лише для учасників Спільноти Старого Лева (нашої системи лояльності). Відправка книг з автографами автора розпочнеться з 19 листопада.

Увага, автограф та знижка стосуються лише книг «Я бачу, вас цікавить пітьма», «Танець недоумка» та/або «Білий попіл»! Знижки не сумуються. Доставка та оплата здійснюються за стандартними умовами видавництва.
 
«Білий попіл» розповідає про приватного детектива Тараса Білого, якому  замовляють розслідувати вбивство панночки. Обвинувачують такого собі семінариста Хому Брута, й справа ніби геть зрозуміла... Втім, хутір, де сталося вбивство, приховує таємницю. І ця таємниця — страшніша за всі оповідки про панночку, яка встала з гробу.«Білий попіл» — це надзвичайно цікавий, атмосферний та водночас динамічний трилер у стилі нуар. У ньому повно загадок, що їх до останнього кортить розкрити. І, згідно з законами жанру, найменша деталь свого часу неодмінно отримує блискавичне пояснення. Але особливість роману в тому, що кожна таємниця врешті-решт матиме не одне, а відразу два трактування — логічне і містичне.
 
У центрі історії «Танець недоумка» космічний біолог Гіль, за плечима якого чимало військових операцій. Герой переживає не найкращі часи: безробіття, безгрошів’я, сім’я на межі розлучення, ще й висока ймовірність, що проявиться спадкова генетична хвороба, в якій швидка смерть — це чи не найкращий фінал. І ось неочікувано з’являється пропозиція роботи, яка, здавалося б, вирішує всі проблеми одночасно: наукова експедиція на далеку планету. Хороші гроші, медична страховка, мінімальні ризики. Чи виявиться рішення летіти, до якого підштовхує страх, правильним? І чи такі вже мінімальні ризики на далекій і химерній планеті Іш-Чель?
 
«Я бачу, вас цікавить пітьма» знайомить читача з київським кримінальним психологом Андрієм Гайстером, якого відправляють консультантом у богом забуте селище Буськів Сад. Зимової ночі там зникла маленька дівчинка. А ще там водиться Звір — серійний маніяк, убивств якого тамтешні мешканці воліють не помічати... У цьому проклятому селищі, де все по колу і всі живуть життям, яке ненавидять, розслідування постійно заходить у глухий кут. Андрій вірить, що загублена дівчинка, попри все, жива і він її знайде. Але нікому, крім нього, це не потрібно. «Я бачу, вас цікавить пітьма» — історія про непробивну людську байдужість і пітьму всередині нас. Про чесність із собою й ціну, яку ми готові заплатити за забуття. Про гріхи, що матеріалізуються, і спокуту, дорожчу за спокій.
 
Вам може бути цікаво
«Я бачу, вас цікавить пітьма» – симбіоз соціальної драми, містичного трилера та захопливого детективу
Робота книгарень Старого Лева 28-29 листопада
«Я бачив його живим, мертвим і знову живим» – вихід на світло. Валерій Пузік про нову книжку
«Куди і звідки»: екскурсія книжкою від Творчої майстерні «Аґрафка»
Непідкупний дослідник істини: Мартін Поллак та «Жінка без гробівця»
Аліса Андерсен: пригоди не принцеси, яка не плаває
stary_lev Стежити
дописів читачів