0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Кожна третя електронна книжка – у подарунок!
Збираєтеся у відпустку, а стосик книжкових новинок не влазить у валізу? Закінчилося місце на книжковій полиці, а щось новеньке почитати хочеться? Чи просто віддаєте перевагу електронним книгам над паперовими? Тоді маємо для вас чудову новину: з 20 до 26 липня замовляйте в інтернет-магазині книжки в електронному форматі та отримуйте кожну третю безкоштовно*!
 
Зараз асортимент електронних книг Старого Лева налічує понад 230 видань для дорослих і малечі. Це як давно улюблені історії, так і новинки, що лише днями вийшли українською. А чотири різні формати електронних книг (ерub, fb2, pdf та mobi) дозволять читати омріяні історії на улюблених читалках, телефонах чи інших ґаджетах.
 
Акція діє лише для учасників нашої системи лояльності Спільноти Старого Лева, тож спершу не забудьте зареєструватися чи залогінитися у Спільноті.
 
*Одну з кожних трьох книжок у чеку, вартість якої є найменшою, ви отримуєте безкоштовно. Букси нараховуються на суму замовлення, сплачену гривнями. Знижки не додаються. Оплата здійснюється за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
«Амадока» Софії Андрухович. Уривок з книги
Вірш дня. Мар`яна Савка
Топ-5 книг, фільмів та музичних композицій від Надійки Гербіш
Руні Саллі
З книгою веселіше: дотепні новинки від Старого Лева
Дві дитячі книги Старого Лева – у фіналі «Еспресо. Вибір читачів 2020»
stary_lev Стежити
дописів читачів