0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Книги Творчої майстерні «Аґрафка» з автографом та знижкою -15%
Маємо аж три чудові новини для шанувальників робіт Творчої майстерні «Аграфка»!
 
Перша – вже 5 грудня о 17:00 Романа Романишин та Андрій Лесів проведуть для нас справжню екскурсію сторінками їхньої нової книги «Куди і звідки».
 
Друга – з нагоди цієї події ми підготували акцію: можливість придбати новинку «Куди і звідки» та «Голосно, тихо, пошепки» й «Я так бачу» з автографом авторів та знижкою -15%!
 
Третя – книги стануть чудовим подарунком для дорослих та дітей, тож у переддень новорічно-різдвяних свят ви маєте нагоду потішити своїх близьких трьома чудовими книгами з автографом.
 
Отримати книгу з автографом та ще й зі знижкою -15% дуже просто: замовляйте в онлайн-книгарні Старого Лева книги «Куди і звідки», «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу», вводьте промокод Agrafka – і вже незабаром отримаєте улюблені книги, підписані Творчою майстернею «Аґрафка» (Романою Романишин та Андрієм Лесівим). Акція триватиме з 2 до 5 грудня включно лише для учасників Спільноти Старого Лева (нашої системи лояльності), тож не забудьте залогінитися/зареєструватися у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева.
 
Відправка книг з автографами авторів розпочнеться з 8 грудня.

Увага, автограф та знижка стосуються лише книг «Куди і звідки», «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу». Знижки не сумуються. Доставка та оплата здійснюються за стандартними умовами видавництва.
 
 
У Всесвіті нічого не перебуває у стані повного спокою. Рух є природним: Земля, вода на ній, атмосфера, континенти, усі живі організми перебувають у безперервному русі. Ми ходимо, бігаємо, стрибаємо, повзаємо, пливемо, летимо. Ми мандруємо. Ця книжка — про рух і про мандри: не лише людей, а й тварин, рослин, вітру, води, нашої планети. Вона розповідає про подорожі заради торгівлі чи завоювання, про подорожі задля задоволення і відпочинку чи задля виживання, про наукові експедиції і паломництво. Про міграції, мапи, навігацію і, зрештою, про пошук свого власного шляху. Два слова, які подорожній найчастіше чує у мандрах, — це «куди» і «звідки». «Куди прямуєш?», «Звідки ти?». Ця книжка — візуальна й інтелектуальна мандрівка крізь тисячі років у пошуках відповідей на ці та ще багато інших запитань.
 
 
Пізнавальна книжка-картинка про слух, звук і тишу, про голос і мовчання, про звуки, які ми чуємо і яких не чуємо. Про те, як важливо слухати і чути один одного. Ця книга «зазвучить» для вас багатьма голосами, яскравими кольорами, цікавими фактами та промовистими візуальними образами. Зануртеся в світ різних звуків, символічно відтворених на папері, - світ шуму та музики, звуків міста та природи; дізнайтеся, який звук найстаріший у Всесвіті, хто має найкращий слух і який музичний твір є найтихішим. Як спілкуються люди, які не чують, і якою важливою в нашому житті є тиша. Читачі познайомляться з головним героями, які проведуть їх сторінка за сторінкою крізь усю книгу.
 
Книга стала переможцем премії «Bologna Ragazzi Award 2018» – найпрестижнішої міжнародної нагороди у галузі дитячої літератури – у номінації «Non-Fiction».
 

Пізнавальна книжка-картинка творчої майстерні «Аґрафка» про зір. Про те, що ми можемо бачити очима, і про те таємниче, невидиме для ока, яке пробуджує в нас цікавість до Всесвіту і до власної сутності. Про мікроскопи та телескопи, які допомагають нам побачити щось неймовірно дрібне або дуже далеке. Про те, що декому, аби краще бачити, потрібні окуляри, а незрячі потребують спеціального шрифту і символів, аби читати і орієнтуватися в просторі. Гортаючи нову книжку, яка є логічним продовженням книжки Романи Романишин та Андрія Лесіва про слух «Голосно, тихо, пошепки», ви дізнаєтеся, як бачать цей світ птахи і звірі, які живуть поруч із нами, як художники створюють оптичні ілюзії, скільки мільйонів відтінків здатне розрізнити людське око і як бачить світ новонароджене маля.
 
Книга стала переможцем премії «Bologna Ragazzi Award 2018» – найпрестижнішої міжнародної нагороди у галузі дитячої літератури – у номінації «Non-Fiction».
Вам може бути цікаво
Автограф від Станіслава Асєєва та знижка -10% на книжку «"Світлий Шлях": історія одного концтабору»
Емоції Ґастона. Я боюся
Емоції Ґастона. Я радію
Ш’єн Шо Шін Орелі
Що подивитися разом із книжкою «"Світлий шлях": історія одного концтабору»?
Книжка на сцені
stary_lev Стежити
дописів читачів