0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Книги або смерть? Святкуйте Гелловін зі Старим Левом
Старий Лев закінчує останні приготування до Гелловіну і має для вас кілька сюрпризів!
 
З 31 жовтня до 3 листопада у книгарнях Старого Лева* у Львові, Києві, Одесі і Дніпрі на вас чекають фотозони, де кожен із вас, книголюби, може зробити собі тематичне фото на згадку ;) А усім, хто опублікує цю світлину у Facebookчи Instagramі позначить сторінку «Видавництва Старого Лева», ми подаруємо промокод на знижку -20% на всі книжки і сувеніри** Підморгує
 
А ще приходьте до наших книгарень-кав’ярень*** у гелловінському костюмі, купуйте омріяні книжки – і гарантовано отримуйте сезонну каву «Pumpkin Latte» у подарунок, бо що ж може краще зігрівати осінніми днями, ніж гарбузовий напій.
 
Чекаємо на вас!
 
*Фотозони знаходяться у книгарнях Старого Лева у Львові (вул. Краківська, 3 та вул. Старознесенська, 24-26), Києві (вул. Прорізна, 10), Дніпрі (вул. Глінки, 20) та Одесі (вул. Катерининська, 2). Щоби вас допис із фото точно не загубився, рекомендуємо надіслати його у приватні повідомлення на сторінку видавництва.
 
**Промокод діє лише один раз на сайті видавництва та у всіх книгарнях Старого Лева для учасників нашої системи лояльності Спільноти Старого Лева. Термін дії промокоду – до 22 листопада 2019 року. Букси не нараховуються, знижки не сумуються. 
 
*** Акційна пропозиція діє з 31 жовтня до 3 листопада у книгарнях-кав’ярнях Старого Лева у Львові (вул. Краківська, 3), Києві (вул. Прорізна, 10), Дніпрі (вул. Глінки, 20) та Одесі (вул. Катерининська, 2).
 
Вам може бути цікаво
Дітям і батькам. Книжки для спільних читань!
Три книжки Мілана Кундери про любов і Європу
Я працюю у видавництві: очікування VS реальність
10 фактів про Надійку Гербіш
Жіночі історії: книги, які більше сподобаються дівчатам
Арт-директор «Видавництва Старого Лева» отримав перемогу в конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2020
stary_lev Стежити
дописів читачів