0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Електронна книга – у подарунок!
Тим часом ми приготували чудову акцію для усіх, хто полюбляє читати книги в електронному форматі! З 15 жовтня до 15 листопада включно робіть замовлення* в онлайн-книгарні Старого Лева – та отримуйте одну з п’яти електронних книг безкоштовно!
 
Щоб отримати книгу в електронному форматі, перейдіть у розділ «Мої електронні книги» у власному кабінеті на сайті Старого Лева та оберіть одну із п’яти запропонованих історій, яка сподобалась вам найбільше. Ви можете обрати:
 
Обрана книга стане доступною для завантаження у вашому кабінеті у форматах epub, fb2, pdf та mobi після того, як замовлення буде завершене (замовлення оплачене та отримане, а його статус у вашому кабінеті змінено на «Завершено»). Просимо звернути увагу, що акційною пропозицією ви можете скористатися тільки раз та обрати лише одну електронну книжку у подарунок – до 15 листопада включно.
 
*УВАГА! Замовлення повинно бути оформлене з 15 жовтня до 15 листопада включно. Акція діє лише для учасників системи лояльності Спільноти Старого Лева, зареєструватися у якій можна за цим посиланням. 
 
 
Вам може бути цікаво
Книга-джойстик для родини, офісу та макроекономіки
Батько Вепр (колекція)
Даруємо знижку на дві книжки тижня від Надійки Гербіш!
«Нестерпна легкість буття»: коли для з’яви кохання достатньо шести випадковостей та однієї метафори!
Великі помилки з життя маленьких людей
«Митрополит Андрей Шептицький і принцип "позитивної суми"». Уривок з книги
stary_lev Стежити
дописів читачів