0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Електронна книга – у подарунок!
Чи знаєте ви, що відтепер в онлайн-книгарні Старого Лева можна придбати не лише паперові, а й електронні книги? Саме так :) Уже зараз в інтернет-магазині видавництва на вас чекає багато яскравих книжок для дорослих і дітей – як новинки, так і ті, що вже давно зникли з прилавків книгарень. Саме для вас Старий Лев приготував сюрприз: з 1 до 31 серпня робіть замовлення* в онлайн-книгарні Старого Лева – та отримуйте одну з п’яти електронних книг безкоштовно!
 
Щоб отримати книгу в електронному форматі, перейдіть у розділ «Мої електронні книги» у власному кабінеті на сайті Старого Лева та оберіть одну із п’яти запропонованих історій, яка сподобалась вам найбільше. Ви можете обрати:
«Фелікс Австрія» Софії Андрухович
«Кав'ярня на розі» Оксани Сайко
«140 децибелів тиші» Андрія Бачинського 
Ця книга стане доступною для завантаження у вашому кабінеті у форматах epub, fb2, pdf та mobi. Просимо звернути увагу, що акційною пропозицією ви можете скористатися тільки раз та обрати лише одну електронну книжку у подарунок – до 31 серпня включно.  
 
Приємних читань!
 
*УВАГА! Замовлення повинно бути оформлене та завершене (замовлення оплачене та отримане, а його статус у вашому кабінеті змінено на «Завершено») з 1 до 31 серпня включно.
 
Вам може бути цікаво
Подарунки дітям: 9 книжкових ідей до Різдва та Нового року
«Подарунок від святого Миколая»: передсвяткова бесіда із Дзвінкою Матіяш
Дмитро Лазуткін презентує поетичну книгу «Артерія» у Харкові
Чотири книжки Старого Лева – у короткому списку премії Міста літератури
Вірш дня. Любомир Серняк
«День народження ялинки» Оксани Були: коли в найпростіших речах – мільйон магії
stary_lev Стежити
дописів читачів