0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Даруємо знижку на три книжки тижня від Жоеля Діккера!
Цього тижня ми даруємо знижку -20% одразу на три книги одного із найвідоміших швейцарських письменників Жоеля Діккера, що точно перехоплять ваш подих і триматимуть інтригу до останніх сторінок. А саме романи «Правда про справу Гаррі Квеберта», «Книга Балтиморів» та «Зникнення Стефані Мейлер», які ви зможете придбати за акційною ціною з 16 до 22 грудня включно. Просимо звернути увагу, що акція діє лише для учасників нашої системи лояльності – Спільноти Старого Лева, у якій ви можете зареєструватися за цим посиланням.
 
На сторінках детективу «Правда про справу Гаррі Квеберта» читачі познайомляться з молодим письменником Маркусом Ґольдманом. Одного дня він звертається по допомогу у написанні нового роману до свого наставника – одного з найвідоміших авторів сучасності Гаррі Квеберта, якого звинувачують у вбивстві 33-річної давності. Щоб допомогти йому та написати про це нову книжку, Маркус береться розслідувати справу. 
 
«Книга Балтиморів» – родинна сага з детективним сюжетом, історією великої любові і Драми. Це психологічний роман, у якому відомий письменник Маркус Ґольдман розгадує таємниці трьох поколінь своєї родини і пише нову книжку.
 
А в центрі книги «Зникнення Стефані Мейлер» – сорокап’ятирічний капітан поліції Джесс Розенберґ, що вирішує йти у відставку. На прощальній церемонії з’являється журналістка Стефані Мейлер і заявляє, що двадцять років тому в найпершій справі, яка стала визначальною в його кар’єрі, капітан припустився фатальної помилки, через яку в убивстві чотирьох людей обвинуватили невинну особу.
 
Акція діятиме:
 
– в онлайн-книгарні Старого Лева;
– у книгарні у Львові за адресою вул. Старознесенська, 24-26;
– у книгарні-кав'ярні у Львові за адресою вул. Краківська, 3;
– у книгарні-кав'ярні в Києві за адресою вул. Прорізна, 10;
– у книгарні-кав'ярні в Києві за адресою вул. Сковороди, 6;
– у книгарні в Києві за адресою вул. Вербова, 24, маг. 13;
– у книгарні-кав'ярні в Дніпрі за адресою вул. Глінки, 20;
– у книгарні-кав'ярні в Одесі за адресою вул. Катерининська, 2.
 
*Увага! На акційні пропозиції букси не нараховуються. Знижки не додаються, а акція не діє на комплекти книг. Доставка та оплата здійснюються за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
Мій квітучий рік
Таке різне Різдво
Відкладена помста – як особиста релігія
Вірш дня. Остап Сливинський
Як нагодувати диктатора: таємниці кухарів найжорстокіших тиранів ХХ століття
Галина Вдовиченко і Фоззі – про вік, досвід і читачів
stary_lev Стежити
дописів читачів