0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Даруємо знижку на три книжки тижня від Діани Вінн Джонс
Друзі, з 9 до 15 вересня включно у всіх книгарнях Старого Лева на вас чекає знижка -20%* одразу на три книжки від неймовірної письменниці Діани Вінн Джонс – «Мандрівний замок Хаула», «Повітряний замок» і «Будинок безлічі шляхів».
 
У першій книзі – «Мандрівний замок Хаула» – зла відьма перетворює Софі на старезну бабусю. Дівчина потрапляє в таємничий замок чарівника Хаула і укладає угоду з вогняним демоном, завдяки якому i рухається замок. На шляху до звільнення від закляття Софі доведеться розгадати багато загадок та побороти численні перешкоди...
 
Головним героєм «Повітряного замку» є Абдулла, якому до рук потрапив справжній скарб – килим-самоліт, який переносить його до красуні-принцеси. Юнак закохується в принцесу, однак його кохану викрадає грізний див, а на самого Абдуллу починають полювання слуги султана.
 
«Будинок безлічі шляхів» є продовженням «Мандрівного замку Хаула» та «Повітряного замку», і в ній зустрічаються герої з усіх трьох книжок.
 
Акція діятиме:
 
– в онлайн-книгарні Старого Лева;
– у книгарні у Львові за адресою вул. Старознесенська, 24-26;
– у книгарні-кав'ярні у Львові за адресою вул. Краківська, 3;
– у книгарні-кав'ярні в Києві за адресою вул. Прорізна, 10;
– у книгарні в Києві за адресою вул. Вербова, 24, маг. 13;
– у книгарні-кав'ярні в Дніпрі за адресою вул. Глінки, 20;
– у книгарні-кав'ярні в Одесі за адресою вул. Катерининська, 2.
 
*Увага! На акційні пропозиції букси не нараховуються. Знижки не додаються, а акція не діє на комплекти книг. Доставка та оплата здійснюються за стандартними умовами видавництва.
 
Вам може бути цікаво
Теорія життєвої гри
Емі і Таємний Клуб Супердівчат
Міщук Вікторія
Бабінська Магдалена
Мєлех Агнєшка
Офіційна позиція «Видавництва Старого Лева» щодо продажу авторських прав на книжки «Я так бачу» та «Голосно, тихо, пошепки»
stary_lev Стежити
дописів читачів