0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Даруємо знижку -30% на 5 книжок
Даруємо знижку -30% тільки сьогодні одразу на 5 книг: «З Ейнштейном у рюкзаку» Андрія Бачинського, «Їсти, молитися, кохати» Елізабет Ґілберт, «Лесеві історії. Експериментуй і дізнавайся» Юлі Смаль, «Мистецтво стратегії. Путівник до успіху в житті та бізнесу від експертів теорії гри» Авінаша К. Діксіта та Баррі Дж. Нейлбаффа та «П'єр і місто лабіринтів. У пошуках вкраденого Каменя» Чіхіро Маруями. 
 
Знаєте, як заховати туман у склянці? А як перетворити яйце на гу­мовий м’ячик? Для цього не обов’язково бути чарівником. Достатньо кілька інгредієнтів, які можна знайти на кухні, знати пра­вила безпеки, а ще бути відкритими до світу та допитливими, як Лесик — герой книжки Юлі Смаль «Лесеві історії. Експериментуй і дізнавайся». 
 
У своїй книзі «З Ейнштейном у рюкзаку» Андрій Бачинський розповідає про мандрівку школярів у гори, яка мала би стати чудовим відпочинком, однак обернулася несподіваною пригодою для трьох однокласників — красеня-футболіста Олега, красуні Солі та тихого і таємно закоханого у Солю Юрка. Як знання законів фізики та вміння застосувати їх на практиці допомогло підліткам у небезпечних для життя умовах — читайте у захопливій пригодницькій повісті.
 
У квест-книзі «П'єр і місто лабіринтів. У пошуках вкраденого Каменя» потрібно знайти шлях у кожному фантастичному лабіринті, розпізнати ключі, що ведуть до розгадки, та вирішити спеціальні завдання, щоби стати героєм дня! 
 
Елізабет Ґілберт у книзі «Їсти, молитися, кохати» розповідає надзвичайно щиру історію жінки про духовне переродження і позитивні зміни у житті. Авторка книги на власному прикладі довела, що навіть після найбільших криз можна не лише відновитися, а й відкрити в собі нові грані, можливості та рівні переживань.
 
А книжка «Мистецтво стратегії. Путівник до успіху в житті та бізнесу від експертів теорії гри» Авінаша К. Діксіта та Баррі Дж. Нейлбаффа сподобається всім, хто хоче досягти більшого у бізнесі та житті, використовуючи науково доведені стратегії, а також для тих, хто захоплюється математикою і теорією ігор.
  
Давно хотіли придбати ці книжки? Поспішайте! Акція діє лише сьогодні, 13 лютого з 12:00 до 17:00 в онлайн-книгарнях Старого Лева, а також у книгарнях:
– у Львові (вул. Краківська, 3; вул. Старознесенська, 24-26);
– у Києві (вул. Прорізна, 10; вул. Сковороди, 6);
– у Дніпрі (вул. Глінки, 20);
– в Одесі (вул. Катерининська, 2).
 
Просимо звернути увагу, що знижки діятимуть лише для учасників нашої системи лояльності Спільноти Старого Лева (зареєструватися можна за цим посиланням).
 
! Букси на акційні пропозиції не нараховуються, знижки не додаються. Оплата і доставка здійснюється за стандартними умовами видавництва. 
Вам може бути цікаво
Мій квітучий рік
Таке різне Різдво
Відкладена помста – як особиста релігія
Вірш дня. Остап Сливинський
Як нагодувати диктатора: таємниці кухарів найжорстокіших тиранів ХХ століття
Галина Вдовиченко і Фоззі – про вік, досвід і читачів
stary_lev Стежити
дописів читачів