0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Даруємо знижку -20% на книжки Мілана Кундери!
Цього тижня, з 12 до 18 квітня, у книгарнях Старого Лева діятиме знижка 20% на п'ять книг Мілана Кундери: «Вальс на прощання», «Нестерпна легкість буття», «Жарт», «Безсмертя» та «Життя деінде»! Акція діє для учасників системи лояльності Спільноти Старого Лева.
 
У романі «Вальс на прощання» автор ставить дуже важливі питання, до того ж робить це з блюзнірською легкістю, яка дає нам змогу збагнути, що новітній світ позбавив нас права на трагедію.
 
«Нестерпна легкість буття» — легендарний роман, сповнений глибокого сенсу, із блискучими та грайливими роздумами і різноманітністю стилів; це книга, що надихає і змушує замислитися.
 
«Безсмертя» — інтелектуальний роман, книга про свободу й непереборний страх смерті, двозначність учинків та відвертість із собою, бажання залишити по собі слід і водночас знищити всі сліди.
 
«Жарт» — хронологічно найперший роман Мілана Кундери — сконструйований за принципом народної поліфонії, коли в хорі поєднано гармонійне звучання багатьох голосів.
 
Як у більшості творів Мілана Кундери, в романі «Життя деінде» прекрасне щільно переплітається з потворним, трагічне перетворюється на комічне, а високі почуття проростають цинічними зрадами.
 
Акція діє:
 
– в онлайн-книгарні Старого Лева;
– у Львові (вул. Старознесенська, 24-26; вул. Галицька, 17; вул. Краківська, 3);
– у Києві (вул. Сковороди, 6);
– у Дніпрі (просп. Д. Яворницького, 54; бул. Європейський, 1Д, ТЦ «Європа», 1 поверх).
– в Одесі (вул. Катерининська, 2).
 
Увага! На акційні пропозиції букси не нараховуються. Знижки і промокоди не додаються, а акція не діє на комплекти книг. Доставка та оплата здійснюються за стандартними умовами видавництва. Просимо звернути увагу, що книгарні у Львові, Києві та Одесі працюють лише як точка самовивозу інтернет-замовлень!
Вам може бути цікаво
Ернест і Скотт. Уривок із книги «Свято, яке завжди з тобою»
Маленька історія одного життя: Марі Кюрі
Старий Лев розкриває «Таємницю старого Лами»
Мандрівки місцями письменників: «Меморіальна квартира родини Косачів» у Києві
Для когось небо стало пухнастим…
Передпродаж книги Доржа Бату «Таємниця Старого Лами»!
stary_lev Стежити
дописів читачів