0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Даруємо знижку -20% на книжку «Бліцмасштабування»!
Хочете, аби ваш бізнес зростав і це відбувалося ефективно та без втрат? Тоді наша новинка «Бліцмасштабування» у цьому допоможе! І з 26 квітня до 2 травня придбати книгу можна зі знижкою 20% (у Спільноті Старого Лева).
 
Конкуренція у бізнесі в епоху мереж надзвичайно жорстка: всього за одну ніч хтось може збанкрутувати, а хтось — розбагатіти. Та водночас інтернет дарує нові, небачені можливості. Момент, коли компанія пропонує унікальний продукт на чітко окресленому ринку через надійний канал збуту — ідеальний, щоб удатися до стратегії бліцмасштабування, яка забезпечить гіперзростання бізнесу. В такий спосіб стартапи перетворюються на скейлапи — масштабні корпорації, які змінюють світ, торкаючись мільйонів або й мільярдів життів.
 
Рейд Гоффман, підприємець, венчурний капіталіст і співзасновник мережі LinkedIn, та бізнесмен Кріс Єна прикладі знаменитих корпорацій зі сфери IT та інших царин — і стартапів, і усталених компаній — детально розповідають, коли і як слід удатися до бліцмасштабування. І наполягають: навіть кілька місяців вагань можуть бути вирішальними і визначити, яка компанія веде, а яка — доганяє. Компанії, що успішно реалізовують бліцмасштабування, задають темп прогресу в своїй галузі.
 
Увага! На акційні пропозиції букси не нараховуються. Знижки і промокоди не додаються, а акція не діє на комплекти книг. Доставка та оплата здійснюються за стандартними умовами видавництва. Просимо звернути увагу, що Книгарні Старого Лева працюють як точка самовивозу інтернет-замовлень та продажу книг на виніс.
 
Вам може бути цікаво
Ернест і Скотт. Уривок із книги «Свято, яке завжди з тобою»
Маленька історія одного життя: Марі Кюрі
Старий Лев розкриває «Таємницю старого Лами»
Мандрівки місцями письменників: «Меморіальна квартира родини Косачів» у Києві
Для когось небо стало пухнастим…
Передпродаж книги Доржа Бату «Таємниця Старого Лами»!
stary_lev Стежити
дописів читачів