0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Даруємо знижку -20% на книг « Емоціємір інспектора Дила»!
Книжка цього тижня точно змусить і діток, і дорослих відчути цілий спектр емоцій! Адже вона – про самі емоції! «Емоціємір інспектора Дила» – пізнавальна книжечка, яка допоможе юним читакам розпізнавати, вимірювати та керувати власними емоціями – і все це у цікавий та веселий спосіб! З 26 липня до 1 серпня на книгу діятиме знижка 20% у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева!
 
«Емоціємір інспектора Дила» — яскрава книжка і водночас інформативний посібник для розвитку емоційного інтелекту у малюків, що стане в нагоді батькам, психологам і вчителям. Психологиня, письменниця і мама з досвідом Сусанна Ісерн у співпраці з інспектором з емоцій крокодилом Дилом допомагає дітям «подружитися» з почуттями. Вже з 4 років їм буде цікаво розглядати ілюстрації, слухати історії про жителів казкового містечка та вчитися ідентифікувати почуття. З 6 років книжку можна читати самостійно і визначати свій стан за допомогою спеціального приладу емоцієміру (на останніх сторінках є ілюстрація й інструкція). Діти знаходять на ньому емоцію, яку відчувають, визначають інтенсивність, а тоді шукають у книжці історії про звірят, що переживали подібне, та вправи і рецепти для правильного проживання того чи іншого стану.
 
Акція діє:
 
– в онлайн-книгарні Старого Лева;
– у Львові (вул. Старознесенська, 24-26; вул. Галицька, 17; вул. Краківська, 3);
– у Києві (вул. Прорізна, 10; вул. Сковороди, 6);
– у Дніпрі (бул. Європейський, 1Д, ТЦ «Європа», 1 поверх).
– в Одесі (вул. Катерининська, 2).
 
Увага! На акційні пропозиції букси не нараховуються. Знижки і промокоди не додаються, а акція не діє на комплекти книг. Доставка та оплата здійснюються за стандартними умовами видавництва.
 
 
Вам може бути цікаво
Олександр Шатохін: «Кожну книжечку я намагаюсь зробити хоч трохи по-інакшому»
«Есеїстика виростає з тем, яке приносить тобі життя», – Андрій Бондар презентував книгу «Ласощі для Медора» на Book Forum
Олена Стяжкіна: Україна навіть у колаборантів асоціюється зі свободою
«Кожен примірник цієї книжки буде унікальним», — Вікторія Амеліна про «Е-е-есторії Екскаватора Еки»
Ольга Купріян: Я написала свою книжку, спостерігаючи за дітьми у власному дворі
Юлія Мусаковська: «Всі, хто борються за свободу, чимось жертвують і змінюються»
stary_lev Стежити
дописів читачів