0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Букси множимо на два!
Ще більший кешбек чекає на вас! З 3 до 9 серпня Старий Лев повертає не 10%, а одразу 20% від суми замовлення буксами – спеціальними балами у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева, якими можна розраховуватися за наступні замовлення.
 
Щоби скористатися акційною пропозицією і заощадити, залогіньтеся чи зареєструйтеся у Спільноті Старого Лева на нашому сайті. Тоді зробіть замовлення в нашому онлайн-магазині, а ми повернемо на ваш особистий рахунок 20% буксами від суми покупки, оплаченої гривнями. І вже згодом ви можете розраховуватися буксами за наступні замовлення за схемою 1 букс = 1 гривня.
 
Також отримати 20% буксами ви можете при купівлі книг в книгарнях Старого Лева у Львові, Києві, Одесі чи Дніпрі – для цього скажіть продавцю номер телефону, на який зареєстрований ваш акаунт у Спільноті Старого Лева.
 
Акція діятиме:
– у Львові (вул. Старознесенська, 24-26; вул. Краківська, 3; вул. Галицька, 17);
– у Києві (вул. Прорізна, 10; вул. Сковороди, 6);
– у Дніпрі (вул. Глінки, 20);
– в Одесі (вул. Катерининська, 2).
 
Увага! Оплата і доставка здійснюється за стандартними умовами видавництва. За умови використання промокодів та при купівлі акційних товарів букси не нараховуються. Знижки не сумуються.
 
Вам може бути цікаво
Дебют Мілана Кундери: що трапляється, коли «Жарт» змінює долю?
Пузік Валерій
Вечір у Візантії
Мальцев Павло
Шоу Ірвін
Жінка без гробівця. Розповідь про мою тітку
stary_lev Стежити
дописів читачів