0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
Букси множимо на два!
Ще більший кешбек чекає на вас! З 3 до 9 серпня Старий Лев повертає не 10%, а одразу 20% від суми замовлення буксами – спеціальними балами у нашій системі лояльності Спільноті Старого Лева, якими можна розраховуватися за наступні замовлення.
 
Щоби скористатися акційною пропозицією і заощадити, залогіньтеся чи зареєструйтеся у Спільноті Старого Лева на нашому сайті. Тоді зробіть замовлення в нашому онлайн-магазині, а ми повернемо на ваш особистий рахунок 20% буксами від суми покупки, оплаченої гривнями. І вже згодом ви можете розраховуватися буксами за наступні замовлення за схемою 1 букс = 1 гривня.
 
Також отримати 20% буксами ви можете при купівлі книг в книгарнях Старого Лева у Львові, Києві, Одесі чи Дніпрі – для цього скажіть продавцю номер телефону, на який зареєстрований ваш акаунт у Спільноті Старого Лева.
 
Акція діятиме:
– у Львові (вул. Старознесенська, 24-26; вул. Краківська, 3; вул. Галицька, 17);
– у Києві (вул. Прорізна, 10; вул. Сковороди, 6);
– у Дніпрі (вул. Глінки, 20);
– в Одесі (вул. Катерининська, 2).
 
Увага! Оплата і доставка здійснюється за стандартними умовами видавництва. За умови використання промокодів та при купівлі акційних товарів букси не нараховуються. Знижки не сумуються.
 
Вам може бути цікаво
Мій квітучий рік
Таке різне Різдво
Відкладена помста – як особиста релігія
Вірш дня. Остап Сливинський
Як нагодувати диктатора: таємниці кухарів найжорстокіших тиранів ХХ століття
Галина Вдовиченко і Фоззі – про вік, досвід і читачів
stary_lev Стежити
дописів читачів