0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн
«Бог свободи» зі знижкою та автографом Юлії Мусаковської!
13 травня о 19:00 на сторінці Старого Лева у фейсбуці відбудеться онлайн-розмова між Юлією Мусаковською та Оксаною Луцишиною про книжку «Бог свободи». З цієї нагоди ми підготували для вас приємну пропозицію, незважаючи на відстань і онлайн-формат презентації, поетка зможе підписати книги для всіх охочих. Протягом 13-16 травня книгу «Бог свободи» замовляйте на сайті видавництва — й отримуйте її з автографом авторки та знижкою -10%.
 
Зробити це дуже просто: замовляйте поетичну збірку в онлайн-книгарні Старого Лева, вводьте промокод Bohsvobody – і вже незабаром отримаєте підписаний примірник. Акція триватиме протягом 13-16 травня включно лише для учасників Спільноти Старого Лева (нашої системи лояльності). Відправка книг з автографами автора розпочнеться з 18 травня.
 
В усі часи були і будуть ті, хто вірять у божественну природу свободи, готові платити за неї своїм спокоєм, і навіть життям. У новій книжці Юлії Мусаковської — історії становлення, боротьби і трансформації, коли повсякденне стає силою, а сила перетворюється на вразливість. Хиже лисеня в нагрудній кишені — одна з ключових метафор цієї поезії.
 
Увага, автограф та знижка стосуються лише книги «Бог свободи». Знижки не сумуються. Доставка та оплата здійснюються за стандартними умовами видавництва. Якщо у вашому замовленні будуть й інші книги видавництва, то усе замовлення буде надіслано з 18 травня. Умови оплати залишаються стандартними, доставка можлива лише Новою поштою. 
 
 
Вам може бути цікаво
Більше, ніж інструмент для письменників: Як митець виготовляє скульптури з друкарських машинок
Ернест Гемінґвей: читати, слухати, дивитися
Перформанс «Вірші ночі» за участі Мар’яни Савки, Сергія Осоки та Тріо «Мар’яничі»
Кав’ярня від А до Я: на які питання відповідає креативний нотатник для дітей «Кав’ярня. Мій перший бізнес»
Презентація книжки Ірини Савки «Три Марти»
Зі смаком і сенсом. Business talk про книжку «Кав'ярня. Мій перший бізнес»
stary_lev Стежити
дописів читачів